כך תכנן דיכטר את המתקפה על עודה(וידאו)

בהקלטות שנחשפו לראשונה על ידי כתב NRG זאב קם מתוך סיעת הליכוד הסגורה התגלה כי המתקפה של ח”כ דיכטר על ח”כ איימן עודה הייתה מתוכננת לפרטים ולא נאמרה באופן ספונטני {ההקלטות נחשפות}

לפני שהכנסת יצאה לפגרה, התכתשו חברי הכנסת עודה ודיכטר מעל בימת הכנסת: אחרי שעודה האשים שדיכטר ואחרים “שלחו אנשים לרצוח את ההנהגה הפלסטינית”, דיכטר אמר לו כי יגיע לגיהנום.

הדברים לא נאמרו באופן ספונטני: בהקלטות שנחשפו לראשונה על ידי כתב NRG זאב קם מתוך סיעת הליכוד הסגורה. “אני מתכוון לדבר בנושא הזה ישירות נגדו”, מבטיח דיכטר לחבריו לסיעה.

(באדיבות רשת)

“אני אומר לכם, מהישיבה הזאת הוא לא ייהנה”? חבר הכנסת אורן חזן מוסיף “אם הוא היה ממשיך בדרכו היינו מגיעים אליו”, דברים להם משיב דיכטר: “לא, אנחנו לא מבזבזים עליו תחמושת”.

דוגמה נוספת לשיח המקצין התקבלה היום מחבר הכנסת ג’מאל זחאלקה – שכבר נמצא בהשעייה מדיוני הכנסת בשל מפגש עם משפחות מחבלים – שאמר בראיון לעיתון “אל וואטן” כי “העליות של יהודים להר הבית הן הגורם לפרוץ האינתיפאדה השלישית, שהמשכה בגדה ובירושלים תלוי בהצטרפות הארגונים: האם הם יצטרפו למאבק העממי ויפעלו ברמת המולדת כולה, או שהם יותירו את המאבק בידי צעירים שיוצאים לפיגועי בודדים?”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.