יהודית יוסף האשה הכי קרובה להמר”ן: “במצלמה גילינו שהוא כמעט לא יושן רק לומד” – השבת האחרונה עם הנכדים ועוד סיפורים עוצמתיים, צפו בחלק ב’ של הראיון המרתק שעורר הדים וענין רב

יהודית יוסף ממשיכה לספר סיפורי עוצמה מופלאים על חיי חמיה המר”ן, היא מספרת על כך שהוא כל הזמן היה עוסק בלימוד תורה וכמעט שלא ישן שינה אמיתית,

על היחס לנכדים היא מספרת כמה יחס מיוחד ואהבה שהיה לו לנכדיו, הם ידעו תמיד שסבא לומד ללא הפסקה, “עשינו את זה למענו באהבה גדולה”.

יהודית מספרת עוד שהוא כמעט ולא ישן: “הוא לא היה ישן כל כך, היה לומד עד שתיים וחצי שלוש לפנות בוקר, הוא לא היה מרגיש שעובר הזמן. הרב היה לומד עם הספרן שהיה לו, הרב שאלתיאל, ועם הרב שטרית שהיה מקליד לו את כל החומר, הוא לא היה מרגיש את השעה. הוא היה מסתכל על השעה, מתנצל בפניהם והיה אומר להם, סליחה לא ראיתי שהשעה כל כך מאוחרת. הוא רצה שהם ילכו הביתה, אז הוא היה הולך לחדר השינה”.

על השבת האחרונה בקירבת מרן היא מספרת בערגה: “בשבת של סוכות היתה השבת הכי יפה. נעלמו הכאבים שזה היה הסימן הרע. אנחנו זכינו שהוא היה איתנו בסוכה. הוא עשה את השבת כמו שהיינו רגילים, את הקידוש כמו שצריך, את השירים שהוא היה רגיל לשיר, הוא היה אומר שיר ואנחנו אחריו, הוא היה מנחה אותנו בשירים.

בקרוב תעזוב משפחתה של יהודית יוסף את הבית ברחוב הקבלן, אך לפני כן עבר עליה השבוע הקשה מכל.

צפו בחלק ב’ של הראיון המרתק – באדיבות רשת

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תוכלו בבקשה להעלות את זה בפורמט שאתם מעלים ערוץ 10

    רואה הנולד |
    הגב