“כל בית ישראל ראו בחוש את מחאתם השקטה והאצילית של בני התורה מול המחאה האלימה של האתיופים”

מעל 24 חרדים נעצרו היום בהפגנת הפלג הירושלמי שהתקיימה בכניסה לירושלים, השוטרים פעלו באלימות מול המפגינים שחסמו את העיר למשך כמה שעות. בפלג ציינו לשבח את המפגינים שמחו בעדינות מול מחאתם האלימה של האתיופים  

מעל 24 חרדים נעצרו היום בהפגנת הפלג הירושלמי שהתקיימה בכניסה לירושלים, השוטרים פעלו באלימות מול המפגינים שחסמו את העיר למשך כמה שעות.

דוברות הועדה להצלת עולם התורה מסרה כי  על דעת מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט”א מוכרז כעת ויחזור לתלמודו ציבור המוחים מתבקש לשוב לבית המדרש ולפנות את כל הצמתים.

עוד נמסר כי חוק הגיוס הנורא, שבגינו יצאו שוב לבחירות – בגיבוי הנציגים החרדים, הוא זה שביסודו הביא את אלפי בני ישיבה לא לשתף פעולה עם החוק, ולא להתייצב בלשכות הגיוס – כהוראת גדולי ישראל, עד שיוחזר חוק תורתו אומנותו, והוא הגורם הישיר למעצרו הנפשע של אסיר עולם התורה מקדש שם שמים הבה”ח דניאל כיטוב נ”י.

הועדה מדגישה כי אלפי החרדים שהשתתפו היום במחאה מעידים כאלף עדים על ציבור איכותי ויקר האמון על שמירת משמרת הקודש, וכי בהוראת גדולי הדור שליט”א בלבד תוכרע המחאה, ושום כח, מעצרים פרשים או מים באושים לא יוכלו לה למחאה ולא יעצרו אותה.

מכאן קוראת הועדה להצלת עולם התורה לשחרר מייידית את אסיר עולם התורה, ואת כל עשרות המוחים שנעצרו היום. ומדגישה כי כל בית ישראל ראו בחוש את מחאתם השקטה והאצילית, עם שירי קודש ותפילות המוניות, שניסו לגדעם בכח הזרועה ועם מעצרים, מול מחאות אלימות אחרות שהתקיימו היום ושהתקבלו בכפפות של משי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האפיופים השתוללו פיזית והעצניקים השתוללו מילולית מה ההבדל ואפי' יותר גרוע פגיעה פיזית אפשר לשלם אך מה שיצא מהפה אין להשיב מה זה לצעוק נאצי על יהודי בושה!!!!

    בושה וחרפה

    בבב |
    הגב