כעת בתל אביב: מחאת האפודים הצהובים

בשעה זו מתקיימת מחאת האפודים הצהובים בצומת עזריאלי בת״א, וזה בשל עליית יוקר המחייה בישראל.

בשעה זו מתקיימת מחאת האפודים הצהובים בצומת עזריאלי בת״א, וזה בשל עליית יוקר המחייה בישראל.

לאחר שיו”ר יש עתיד יאיר לפיד העלה תמונה שלו עטוי באפוד צהוב, המארגנים מבהירים: “לא ניתן לטרמפיסטים פוליטיים לחגוג עלינו – המחאה היא של האזרחים, לא ניתן לפוליטיקאים לגנוב אותה”.

רק השבוע הודיעה רשות החשמל על העלאת מחיר החשמל ב- 6%. בעקבות כך גם תעריף המים יעלה ויזנק מינואר הקרוב -4.5%..

בגלי צה”ל, פורסם אמש כי בקרוב צפוי הלחם האחיד להתייקר בשיעור של 3.4%, בעקבות לחץ שהפעילו המאפיות. ועדת המחירים אף המליצה על התייקרות במחיר החלב שבפיקוח – אולם שר האוצר כחלון מסרב בינתיים לחתום על המהלך.

 

 

רחוב קפלן חסום לשני הכוונים.

רחוב אבן גבירול חסום לשני הכוונים מרחוב קפלן עד לכיכר רבין

שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום, מכווינים תנועה, מאפשרים את קיום המחאה, למימוש זכות המוחים לחופש הביטוי , תוך הבטחת שלומם, ביטחונם ובטיחותם של המשתתפים .

יחד עם זאת, לא תותר כל הפרת סדר ונפעל בנחישות נגד אירועי אלימות מכל סוג שהוא.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ערב שבת קודש הזמנה של מצווה במוצאי שבת קודש כולם באים להתפלל ולהתחזק בשמחת וסעודת מלווה מלכה המסורתית בציון דוד המלך שבהר ציון ירושלים עם טובי הנגנים הזמר הנודע ה"ה אברומי מושקוביץ הי"ו הקלידן הנודע ה"ה משה מנדלסון הי"ו נשפן כלי זמר הנודע ה"ה דוד גולדמן הי"ו ברוכים הבאים בשם ה' הוועד להצלת ציון דוד המלך בברכת שבת שלום ומבורך שתף בכל האפשרויות

  ערב שבת קודש
  הזמנה של מצווה במוצאי שבת קודש כולם באים להתפלל ולהתחזק בשמחת וסעודת מלווה מלכה המסורתית בציון דוד המלך שבהר ציון ירושלים עם טובי הנגנים הזמר הנודע ה”ה אברומי מושקוביץ הי”ו הקלידן הנודע ה”ה משה מנדלסון הי”ו נשפן כלי זמר הנודע ה”ה דוד גולדמן הי”ו ברוכים הבאים בשם ה’
  הוועד להצלת ציון דוד המלך בברכת שבת שלום ומבורך שתף בכל האפשרויות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב