צפו: הג’ודאי היהודי שריגש את הרשת (וידאו)

הג’ודאי היהודי אורי ששון שהביס את יריבו המצרי בניצחון מוחץ, הושיט ידו בסיום לאות שלום וידידות. אבל היריב המצרי הגאוותן סירב ללחוץ ידיו. התיעוד פורסם ברחבי העולם וריגש את התקשורת העולמית. רה”מ: “גאים בך”. סיקור וידאו

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם הג’ודוקא אורי ששון, בעקבות זכייתו במדליית ארד באולימפיאדה בריו, במהדורת סוף השבוע, ערוץ 2.

“אתה השגת הישג בלתי רגיל – אישי, לאומי, בינלאומי. אני חושב שכולנו ראינו איך אתה חיית את החלום שלך. אתה הראית שאם רוצים מספיק, מתאמצים מספיק, מעזים מספיק אז משיגים את החלומות. הפתיע נתניהו על קו הטלפון.

רה”מ הוסיף: “אורי, אתה יודע, קרה עוד דבר, אני רוצה שתשמע עוד דבר אחד, כי אני חושב שכל ילד וילדה בישראל, בעולם, שראו אותך, ראו לא רק ספורטאי גדול אלא איש של ערכים, ואתה הראית את הפנים האמיתיות של ישראל, פנים יפות וגאות של מדינה חזקה ושוחרת שלום, ואני מבקש לשלוח לך חיבוק חם מישראל, מירושלים, ממני, אבל יש לי רק בקשה אחת ממך, חבק חזרה בעדינות. תודה לך. ”

התקרית שבה המצרי סירב ללחוץ יד לששון

Egyptian Olympian refuses handshake and high-five from Israeli opponent (who beat him fair and square).

‎Posted by The Jewish Standard on‎ שישי 12 אוגוסט 2016

אורי ששון הנרגש השיב: “אני רוצה להגיד קודם כל תודה רבה לכבוד ראש הממשלה, זאת זכות וגאווה ענקית לייצג את המדינה ואת הפנים האמיתיות של ישראל, ואני מקווה רק להמשיך לעשות את זה ככה בטוב, ותודה רבה.

אני מנסה להיות בכאן ועכשיו, לנסות ליהנות מהרגע המדהים הזה, הגשמת חלום מטורפת, אני פה בקופה-קבנה בברזיל יממה אחרי שזכיתי במדליה אולימפית היסטורית למדינת ישראל ואני רק רוצה ליהנות ממה שקורה. אני כל כך שמח, כל כך מאושר שהבאתי גאווה כזו למדינה שאני כל כך אוהב ומחובר אליה.”

ראש הממשלה בנימין נתניהו: “כולנו גאים בך, ראיתי גם את המשפחה היפה שלך, ותגיד למאמן שלך, אורן סמדג’ה, תגיד לו שאנחנו גאים בו ושגם הוא ימשיך וכשהוא יחזור לארץ אני אדבר איתו ועם השרה מירי רגב על קרן לספורטאים אולימפיים. אנחנו חושבים עליכם ואנחנו אוהבים אתכם וגאים בכם. “.

רה"מ נתניהו בירך את הגו'דוקא אורי ששון על זכייתו במדליית ארד ב…

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם הג'ודאי אורי ששון, בעקבות זכייתו במדליית ארד באולימפיאדה בריו, במהדורת סוף השבוע, ערוץ 2.ראש הממשלה בנימין נתניהו:"אתה השגת הישג בלתי רגיל – אישי, לאומי, בינלאומי. אני חושב שכולנו ראינו איך אתה חיית את החלום שלך. אתה הראית שאם רוצים מספיק, מתאמצים מספיק, מעזים מספיק אז משיגים את החלומות. אורי, אתה יודע, קרה עוד דבר, אני רוצה שתשמע עוד דבר אחד, כי אני חושב שכל ילד וילדה בישראל, בעולם, שראו אותך, ראו לא רק ספורטאי גדול אלא איש של ערכים, ואתה הראית את הפנים האמיתיות של ישראל, פנים יפות וגאות של מדינה חזקה ושוחרת שלום,ואני מבקש לשלוח לך חיבוק חם מישראל, מירושלים, ממני, אבל יש לי רק בקשה אחת ממך, חבק חזרה בעדינות. תודה לך. "אורי ששון:"אני רוצה להגיד קודם כל תודה רבה לכבוד ראש הממשלה, זאת זכות וגאווה ענקית לייצג את המדינה ואת הפנים האמיתיות של ישראל, ואני מקווה רק להמשיך לעשות את זה ככה בטוב, ותודה רבה. אני מנסה להיות בכאן ועכשיו, לנסות ליהנות מהרגע המדהים הזה, הגשמת חלום מטורפת, אני פה בקופה-קבנה בברזיל יממה אחרי שזכיתי במדליה אולימפית היסטורית למדינת ישראל ואני רק רוצה ליהנות ממה שקורה. אני כל כך שמח, כל כך מאושר שהבאתי גאווה כזו למדינה שאני כל כך אוהב ומחובר אליה."ראש הממשלה בנימין נתניהו:"כולנו גאים בך, ראיתי גם את המשפחה היפה שלך, ותגיד למאמן שלך, אורן סמדג'ה, תגיד לו שאנחנו גאים בו ושגם הוא ימשיך וכשהוא יחזור לארץ אני אדבר איתו ועם השרה מירי רגב על קרן לספורטאים אולימפיים. אנחנו חושבים עליכם ואנחנו אוהבים אתכם וגאים בכם. "וידאו: חדשות 2

‎Posted by ‎ראש ממשלת ישראל‎ on‎ שבת 13 אוגוסט 2016

גם הנשיא טילפן לששון ואמר לו: “אורי הירושלמי, אלוף שלי, שילבת שני דברים כל כך חשובים- שילבת את היכולת והרצון שלך. רצית ויכולת, וכולנו גאים בך”.

הנשיא ריבלין מחמיא לששון

אורי הירושלמי, אלוף שלי, שילבת שני דברים כל כך חשובים- שילבת את היכולת והרצון שלך. רצית ויכולת, וכולנו גאים בך.הוועד האולימפי בישראל Ori Sasson

‎Posted by ‎Reuven Ruvi Rivlin – ראובן רובי ריבלין‎ on‎ שבת 13 אוגוסט 2016

אין יותר שנאת חינם מאשר אי לחיצת היד של הספורטאי המצרי. כל כך מיותר

‎Posted by ‎אורלי וגיא‎ on‎ שבת 13 אוגוסט 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.