כתב אישום נגד “רב” מבני ברק

אוי לבושה: לביהמ”ש המחוזי בת”א הוגש היום כתב אישום נגד מנהל ישיבת ‘דרך אמונה’ בשל תקיפה מזעזעת של נערה {תקיפה ומעשים חמורים}

פרקליטות מחוז ת”א הגישה הבוקר כתב אישום לביהמ”ש המחוזי בעיר כנגד “הרב” א.ד. מגבעת שמואל בגין שורה של מעשים חמורים וקשים שביצע בנערה במשך 5 שנים מאז היתה בת 12.

הנאשם ניהל את הישיבה ‘דרך אמונה’ בבני ברק והיה בעל מעמד של רב במקום. את העבירות, כאמור, ביצע הנאשם בקטינה, שמשפחתה נמנתה עם הקהילה עליה הייתה פרוסה חסותו כרב, במשך מספר שנים, בהיותה כבת 12 ועד שמלאו לה 17.

הקטינה ובני משפחתה נמנו עם הקהילה עליה הייתה פרושה חסותו של הנאשם כרב. החל משנת 2010 בערך התארחו המתלוננת ומשפחתה אצל הנאשם ורעייתו בסעודת ליל שבת בישיבה, ובמהלך אותן שבתות ביצע הנאשם את המעשים.

נוסף על כתב האישום הנוכחי מבקשת הפרקליטות באמצעות המשטרה לחקור האם נערות נוספות נפלו קרובן למעשיו של “הרב”.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המדובר בקהילת חוזב”תים הזויים וסהרוריים בקצה פרדס כץ באיזה ג’וחה,
  עושה רושם שכל המבנה והקומפלקס בו מתנהלת כנופייה זו נקנתה בהשתלטות פרדס-כצית,
  דילבסקי הנ”ל הוא חוזב”ת סהרורי והזוי, “טיפוס” במלוא מובן המילה, כך שמי שנתן לטיפוס הזה להתקרב לילדיו צריך אישפוז, היות וכל מי שיש לו זוג עיניים רואה שאין מדובר באדם נורמטיבי.
  המיקום של הקומפלקס המדובר הוא מאחורי המקוה טהרה כך שלדעתי עוד צפויות התפתחויות מעניינות אם המשטרה תכניס צוות חוקרים לתוככי המבנה שבצורה מתמיהה ולא ברורה כולל מס’ מכובד של חדרי שינה ומקלחות ועוד כל מיני סממנים המעידים על משהו “מסריח” שמתנהל בשטח המדובר. יצויין כי לאחרונה השלים הנ”ל את ההשתלטות על כל שטח המבוא למבנה זה וסינף אות ל”ישיבה” כמו כל השתלטות עבריינית שנעשית טיפין טיפין.
  להערכתי אם המשטרה תעצור את הטיפוסים המוזרים המסתובבים מסביב ובתוך המתחם המדובר כולל את ה”רבנית” היא עשויה להגיע לחשיפות על מימדים מפלצתיים של זוועה המתנהלת בקצה שכונת הפשע (לשעבר חלקית)
  עד כמה שידוע לי אין שום פעילות סבירה במקום שמצדיקה את השם “ישיבה” וככל הנראה זו עוד דרך לתפוס קרבנות תמימים ומפוקפקים למחצה שיאפשרו את ההשתלטות על מתחם ענק זה והפיכתו לבית**** בחסות ההילה המסתורית האופפת את המתחם.
  יצויין כי לעיתים תכופות נצפים דילבסקי או אחד מחבורת העבריינים עומדים מחוץ למבנה ומקוששים מניין לתפילה.
  צפו להתפתחויות מסעירות…

  פרדס-כצי |
  הגב
 2. דוד החקיין, אתם זוכרים? גם נגדו הוגש כתב אישום ושמו הוכפש וכתבו עליו נצות עד ששופט אמיץ שחרר אותו בלא כלום אחרי שנה של עינויים משפטיים ומאות אלפים שהפסיד כהוצאות על הגנתו.

  אם הנדון בכתבה עשה או לא עשה איניני יודע. אבל לתשומת לב הקוראים, את התגובה שלו לא ניתן לקרא אפילו בין השורות. הכותב כבר חקר שפט וגם חרץ גורלו.

  נחום |
  הגב
 3. גאה ב”קוקר” שלא פרסם את שםם הנאשם.
  למה שהילדים שלו ורעיתו האומללה צרכים לסבול יותר ממה שהם כבר סובלים,
  על מעשים שהם בכלל לא קשוריםאליהם.
  ישר כוחם שאתם איכפתיים .הידיעה מזעזעת גם כך ולא יוסיף לקוראים השם שלו.

  לאה |
  הגב
  • נכון מאוד כל הכבוד אי אפשר לתאר את הסבל שעוברים בני המשפחה.

   מימי |
   הגב