לאור חוסר ההתלהבות: במד”א התחילו לחסן בבתי ספר

לבקשת משרד הבריאות החל הבוקר (א’) מד”א לחסן את ילדי ישראל בגילאי 5-12 במוסדות החינוך

על רקע ההאטה בביקוש לחיסוני ילדים, לבקשת משרד הבריאות החל הבוקר (א’) מד”א לחסן את ילדי ישראל בגילאי 5-12 במוסדות החינוך.

בשנה האחרונה, מאז הגעת החיסונים לישראל, חיסן מד”א למעלה ממיליון ומאה אלף מנות חיסון במגוון מוקדים ברחבי הארץ, כחלק מהמאבק הלאומי למניעת התפשטות נגיף הקורונה.
 
מנכ”ל מד”א, אלי בין אמר: “מאז פרוץ מגפת הקורונה נמצא מד”א בחזית הלחימה למניעת התפשטות הנגיף, וכארגון שנטל חלק משמעותי מאוד בבדיקות הקורונה בבתי האזרחים, במתחמי ההיבדק וסע, במאות עמדות בדיקה מהירה לתו-יורק ובחיסון האוכלוסייה, רואה בימים אלה את הצורך להירתם ולשוב במלוא הכוח על מנת להנגיש את החיסונים לילדים ולבני הנוער ככל שנידרש. המגפה עדיין לא מאחורינו וחשוב מאוד שהילדים ובני נוער יתחסנו, כך ננצח את הקורונה”

לדבריו ,”מגן דוד אדום ארגון ההצלה הלאומי, ימשיך ויעשה הכל במקצועיות ובאמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לעמוד בכל אתגר ובכל משימה המוטלת עליו, למען בריאותם של אזרחי ישראל”.

מבצע החיסונים בבתי הספר החל עד ברגל שמאל, בשניים מתוך שבעת הישובים שבהם תוכננו ניידות חיסונים – הניידות הגיעו לבתי הספר הלא נכונים. ילדים שהמתינו עם הוריהם לא חוסנו. קרה גם ברהט וגם במג׳דל שאמס האדומה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.