“לאור מידע חדש”: במשטרה מעבירים את תיק הילדה שהותקפה לצה”ל

לאור מידע חדש שהתקבל לאחר פרסום מקרה ההטרדה, הוחלט במשטרה להטיל על היחידה המרכזית במחוז ש״י לערוך השלמות חקירה נוספות”, נמסר מהמשטרה

בתום חקירת משטרה, הגישה שלשום הפרקליטות הצבאית לבית המשפט הצבאי בעופר, כתב אישום נגד חשוד פלסטיני בגין אינוס קטינה בעיר החרדית שליד מודיעין.

למשטרה ולפרקליטות הצבאית הגיע מידע חדש בימים האחרונים שמעלה חשד לפלילים נגד הנאשם קטוסה בנוגע לאירוע אחר. קטוסה ייחקר בימים הקרובים שוב בנוגע לחשד החדש. בנוסף שוקלים במשטרה לפנות לשב”כ כדי שיעזרו למצוא את שני החשודים הנוספים

“על מנת למצות את בירור החשד בעניין מעורבים נוספים בעבירה, ובנוסף לאור מידע חדש שהתקבל לאחר פרסום המקרה, הוחלט להטיל על היחידה המרכזית במחוז ש״י לערוך השלמות חקירה נוספות”, נמסר מהמשטרה.

במשטרה טוענים כי “ההחלטה התקבלה לאחר התייעצות משותפת שנערכה הערב ביחס לתיק על ידי ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב גדי סיסו, והפרקליט הצבאי הראשי, אלוף שרון אפק. נוכח רגישות הענין שותפו בהתייעצות גם פרקליט המדינה וגורמים בכירים נוספים מפרקליטות המדינה”.

לאחר שאתמול שחשפנו על עדויות סותרות שמטילות ספק על זהות המטריד, האיש שאחראי על מצלמות האבטחה בבית הספר החרדי שבו למדה הילדה ובו עבד המנקה הפלסטיני אומר לחדשות Online כי מהחומרים שבדק במצלמות באותה תקופה – הוא לא הבחין בתיעוד חריג.

“לפני כחודשיים”, סיפר האחראי על המצלמות, לאחר שאימה של הילדה סיפרה למנהלת בית הספר על חשדה הוא הוזמן לבדוק את המצלמות. “הבנתי שהיה איזשהו מקרה בקשר להטרדה ורצו למצוא”, סיפר.

כשהגיע לבית הספר, האם של הילדה נקבה ב”זמנים ספציפיים” שאותם היא ביקשה ממנו לחלץ מההארדיסק שבו מאוחסנים הצילומים: “היא נתנה לי תאריכים מסוימים שהיה להם ככה חשד שזה קרה”.

האם לא חשדה במנקה בית הספר בתחילה. “לא, היא לא אמרה עליו שום דבר”, הוא משחזר. לאחר שעברו על כל הצילומים הוא אומר “שלא מצאו שם איזשהי ראיה לכל העניין הזה”.

כפי שכבר דיווחנו, כתב האישום מתבסס רק על מה שהילדה סיפרה לאימה – והיא ההצבעה על המנקה כחשוד, אך אין כל ראיות פורנזיות, תיעוד של המקרה או בדיקת רופא, בנוסף, אין מסמך או קביעה מדעית שאכן בוצע המקרה.

בשיחה עם החדשות Online טען פרקליטו של הנאשם כי “לאחר שעיינתי בפרטי התיק אני יכול להגיד לך – מדובר במשפט דרייפוס, התיק יתהפך בימים הקרובים”.

עוד עולה כי לנאזי עבד אל חמיד קטוסה, בן 46 מכפר קדיס, עשו בדיקת פוליגרף אחת. במהלכה הוא נשאל ארבע שאלות: שאלה כללית, שבה הוא נמצא דובר אמת – ושלוש השאלות האחרות, שהתמקדו במקרה עצמו עצמו, שבהן נמצא דובר שקר. ‎

בשיחה עם החדשות Online אמר עו”ד נאשף דרוויש:”אני אומר בוודאות שאנשים הולכים להיות בהלם מהתוצאה שתתקבל בימים הקרובים”. עורך הדין טען כי ייתכן שזהות התוקף היא שונה: “לא בטוח שזה ערבי בכלל”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.