לאחר התייעצות עם גדולי ישראל: ‘דגל’ תרוץ בנפרד בירושלים

לאחר התייעצות עם גדולי ישראל החליטו בדגל התורה לרוץ בנפרד למועצת העיר בשונה מהפעמיים האחרונות

לאחר התייעצות עם גדולי ישראל הוכרע: דגל התורה תרוץ בנפרד בירושלים: בשעה זו מתקיימת פגישתם של נציגי דגל התורה בכנסת וחברי המועצה בירושלים, יחד עם רבני התנועה בעיר הבירה, זאת במטרה לגבש החלטה בעניין הסוגיה הבוערת בירושלים.

לאחר דין ודברים נשמע כי הוחלט ע”י גדולי ישראל להוכיח את כוחה של המפלגה בירושלים ולרוץ בנפרד למועצת העיר בשונה מהפעמיים האחרונות, אז התמודדה דגל התורה יחד עם אגודת ישראל בתוך המסגרת המפלגתית “יהדות התורה”.

בדגל מספרים כי לא הגיוני שמתוך 8 נציגים רק שלושה שייכים להם בעוד כוחם עולה על אגודת ישראל. בנוסף, בדגל מתכוונים מחר לצאת לסקר עומק מקיף שיבדוק את סיכויי כל המועמדים השונים לראשות העיר כשהתוצאות צפויות להתקבל תוך כ-10 ימים.

מוקדם יותר פרסמנו כי לפי המסתמן דגל ושס מתכוונים לתמוך בדייטש לראשות העיר בתמורה לכך שפרוש באלעד יפנה את מקומו לטובת חבר המועצה מדגל התורה יצחק פינדורס.

איציק ברנר מזכיר סניף דגל התורה בירושלים אמר לגרודקה ואוחיון בקול ברמה. “אנחנו מקווים שפינדרוס לא יעבור מירושלים לאלעד. מגיע לירושלים נציגים מוכשרים מהעיר. מטרת פגישת גדולי הדור היא לבחון מה נכון לתושבי ירושלים אחרי שנים לא קלות. יש עוד זמן לבחירות וההחלטה תתקבל עד אז”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מקווה למפלה הכי הכי לדגל בכל הערים.

  התאווה הגאווה והכבוד העבירו את גפני ופינדרוס והנכדים מדעתם.

  אני |
  הגב
 2. התייעצות של הנכדים? מה הביאו בפני הגדולים שצריכים לשאוף לאחדות?

  בושה וחרפה. אין היום דעת תורה יש היום דעת ילדים נכדים ועסקנים שמספרים סיפורי פוגי לגדולים. אין מצב שהגדולים לא ישאפו ללכת יחד

  אני |
  הגב