לאחר עימות עם נתניהו: עורך ‘ישראל היום’ פורש מתפקידו

לאחר 10 שנים כעורך עיתון “ישראל היום”, הודיע היום (ראשון) עמוס רגב כי הוא פורש מתפקידו- וזאת לאחר עימות חריף בינו לבין משפחת נתניהו. { טלטלה}

טלטלה בעולם התקשורת:  לאחר 10 שנים כעורך עיתון “ישראל היום”, הודיע היום (ראשון) עמוס רגב כי הוא פורש מתפקידו- וזאת לאחר עימות חריף בינו לבין משפחת נתניהו.

בישראל היום דווח כי רגב ימשיך לכתוב בעיתון ויקבל את התואר “עורך מייסד”. מי שיחליף אותו בתפקידו הוא בועז ביסמוט, ששימש כעורך חדשות החוץ של העיתון.

 בשנה האחרונה צצו עימותים בין רגב לבין נתניהו וסביבתו. רגב  סירב לדרישת דובר לשכת רה”מ לשעבר, רן ברץ, לצרף לטיסת רה”מ כתב אחר ולא את שלמה צזננה שמתח ביקורת על נתניהו. בתו עורך ישראל היום “ישראל היום” רגב הפחית משמעותית את מספר התמונות של רעיית רה”מ שרה נתניהו, שמן הסתם זעמה על כך.

מי שייכנס לתפקיד העורך במקומו של רגב, פרסם אף הוא את תודתו לעורך היוצא ולהנהלת העיתון. “מבחינתי, כאיש העיתונות הכתובה, זו הגשמת פיסגת החלומות: להיות עורך עיתון, ועוד העיתון מספר 1 במדינה”, כתב ביסמוט בעיתון. “זהו אתגר וסיפוק עצום.

משפחת אדלסון פרסה מעל גגבי ישראל היום מכתב לרגב שבו נכתב: “חוללת מהפכה כפי שרק איש ערכי ומקצועי כמוך יכול היה לעשות. השילוב של אהבת הארץ ואהבת המקצוע, שהבאת איתך לעיתון, תרמו לכך שמהר מאוד ‘ישראל היום’ הגיע להישגים רבים ואף הפך לעיתון המוביל במדינה. אנחנו מכבדים את רצונך לפרוש מהתפקיד ומבקשים ערב יום הזיכרון והעצמאות של מדינת ישראל להודות לך יחד עם קהל הקוראים הגדול והנהדר שלנו, על העבודה הנפלאה שלך. ‘ישראל היום’ ימשיך לשרת את הציבור הישראלי בנאמנות, באדיקות, באמינות – ובעיקר באהבת הארץ, בדיוק על פי כל אותם כללים וערכים שהבאת איתך”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.