בהלה במלון: 65 בחורים מחב”ד התגלו כחולים בנגיף

במהלך השעות האחרונות החלו להגיע תוצאות של חלק מבדיקות הקורונה שנעשו לבחורי חב”ד השוהים במלון דן בירושלים. מדובר בקבוצה של 110 בחורי ישיבות חב”ד שהגיע מניו יורק בשבוע שעבר, בוצעו בדיקות קורונה. מתוכם 65 יצאו חיובים, בערוץ 12 פורסם כי הבחורים שיקרו בתצהיר הבריאות אך הם טוענים כי לא ידעו שהם חולים

במהלך השעות האחרונות החלו להגיע תוצאות של חלק מבדיקות הקורונה שנעשו לבחורי חב”ד השוהים במלון דן בירושלים. מדובר בקבוצה של 110 בחורי ישיבות חב”ד שהגיע מניו יורק בשבוע שעבר, בוצעו בדיקות קורונה. מתוכם 65 יצאו חיובים. על פי הדיווח בערוץ 12, התברר כי מספר קטן של בחורים שיקרו בתצהיר עליו נדרשו לחתום כי בשבועיים האחרונים לא באו במגע עם חולה קורונה, ושבעצמם לא פיתחו סימפטומים. הנוסעים שחתמו על אותה הצהרה, גם הסכימו לכך שאמירת דבר שקר בהצהרה מהווה עבירה פלילית. אל שהבחורים טענו כי לא ידעו שהם אכן פגשו בחולי קורונה, אך למזלם הרע נדבקו רובם בנגיף שהכה בשכונת קראון הייטס.

הבחורים שאובחנו כחולי קורונה ומשפחותיהם, עודכנו על ידי משרד הבריאות ופיקוד העורף. בתום הערכת מצב של משרד הבריאות ופיקוד העורף הוחלט כי כל הבחורים שנמצאו חיוביים לקורונה יועברו למתקן אישפוז מיוחד שהוקם בביה”ר שמואל הרופא.

בחב”ד מסרו כי “בתיאום עם בית דין רבני חב”ד אנו פועלים מול הנהלת המתקן בשמואל הרופא על מנת שהבחורים המגיעים לשם יקבלו כמה שיותר מהר אוכל בכשרות מהדרין ועל פי הדרישות והכשרויות שנקבעו על ידי בית הדין.”

בתוך כך, הרב גלוכובסקי הוציא הודעה לבחורים השוהים במלון בירושלים ועידכן אותם כי כל נושא כשרות המזון שמוגש להם נמצא תחת פיקוח בית הדין.

במהלך הלילה יגיעו תוצאות של בדיקות נוספות ונכון לעכשיו, בחורים שיימצאו חיוביים יועברו אף הם לשמואל הרופא.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. The NATURAL cure for Corona with an onion הנה הרפואה טבעית בס"ד - הבצל יציל אותכם מקורונה קראו בסבלנות כדאי!!! כדאי לקראות עד הסוף..

  The NATURAL cure for Corona with an onion
  הנה הרפואה טבעית בס”ד – הבצל יציל אותכם מקורונה

  קראו בסבלנות כדאי!!! כדאי לקראות עד הסוף.

  בשנת -1919(למספרם), כאשר השפעת הרגה 40 מיליון בני אדם רח”ל, היה אותו רופא אשר ביקר בחוות חקלאיות רבות אשר נדבקו בשפעת, כדי לראות כיצד יוכל לעזור להם להילחם במחלה. רבים מן החקלאים ומשפחותיהם אכן הלכו לעולמם.

  הרופא הגיע אל חקלאי מסוים ולהפתעתו כולם היו בריאים. כאשר הרופא שאל את החקלאי מה הוא עשה שגרם לכך שמצבו יהיה שונה מכל השאר, האשה השיבה שהיא שמה בצל לא מקולף בתוך כל חדר בביתה.

  הרופא התקשה להאמין שזו הסיבה שבני הבית לא נדבקו במחלה. הוא ביקש מהאשה כי תתן לו אחד מן הבצלים כדי לבדוק אותו במיקרוסקופ.

  האשה נתנה לרופא את אחד הבצלים ובבדיקתו הוא גילה את וירוס השפעת בתוך הבצל. ללא ספק, הבצל ספג לתוכו את גורם המחלה, ובכך שמר על בריאות בני המשפחה.

  עדות נוספת:
  “כשאני חליתי בדלקת ריאות, וכמובן הייתי חולה מאד רח”ל. אז נתקלתי במאמר שבו נכתב כי יש לחתוך את שתי קצות הבצל ולהכניסו לתוך צנצנת ריקה, שאותה יש להניח סמוך לחולה למשך הלילה. נאמר שם שהבצל יהיה שחור בבוקר, בגלל החיידקים שיספוג. אכן, זה בדיוק מה שקרה….

  הבצל היה ממש הרוס ואני התחלתי להרגיש יותר טוב.
  עוד קראתי במאמר שבצלים ושומים שמניחים אותם בחדר הצילו רבים במגפה השחורה, לפני שנים רבות. יש להם תכונות אנטי בקטריאליות ואנטיספטיות.”

  בצלים סופגים בקטריות וזו הסיבה שהם כל כך יעילים במניעת הצטננות ושפעת. אך זו גם הסיבה שאסור לנו לאכול בצל שהיה מונח זמן מסוים אחרי שנחתך.

  שאריות בצל הן רעילות. בצלים הם מגנט ענק לבקטריות, במיוחד בצל ולא מבושל.

  לעולם אין לתכנן שמירת חלק מבצל חתוך לשימוש מאוחר יותר. זה לא בטוח, אפילו אם נשים את שארית הבצל בתוך שקית עם רוכסן ונכניס את השקית למקרר. בגלל ששארית כזו כבר מזוהמת מרגע שהבצל נחתך אפילו לזמן קצר, כך שהיא עלולה להיות מסוכנת עבורנו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב