לא מרים ידיים: המוצא האחרון של ישי

במפלגת ‘יחד’ מתקשים להשלים עם תוצאות הבחירות ונערכים לקרב משפטי בהובלת עו”ד איתמר בן גביר • סיקור מיוחד

ביום שלאחר הבחירות במפלגת יחד שוררת אווירה של דכדוך וייאוש, יו”ר יחד אלי ישי השכים קום ומיהר להתפלל תפילת ותיקין, העיתונאים הרבים שחיכו בפתח ביתו בשכונת הר נוף בירושלים התאכזבו, ישי לא יצא מפתח ביתו וניהל את החפ”ק מביתו.

ביחד בטוחים כי ביום הבחירות  נתניהו שתה מנדט ל’יחד’ ובכך הפך את קערת הסקרים על פיה, אוהדי המפלגה והפעילים הופתעו מההדלפות ונכנסו לפאניקה, אלי ישי  ותומכיו הריצו הודעות בהולות לתומכיהם על אלפי קולות שמפרידים בין אחוז החסימה, אך ללא הועיל, הפעילים התכנסו במלון קראוון פלאזה לתוך לילה לבן ומייאש, ככל שתוצאות האמת זרמו הפנימו הפעילים את גודל המפלה המוחצת.

.אלי ישי, מפלגת יחד, מרזל עם בן ארי עם שוומנפלד - פלאש 90

יו”ר המפלגה אלי ישי עלה אמש על הבמה במטה לאחר פרסום המדגמים והמשיך לשדר אופטימיות: “אנחנו מודים לבורא עולם על ההצלחה. ולמי שלא מבין על איזו הצלחה אי מדבר שישמע את תוצאות האמת. הלכנו על מהלך של אחדות בעם ישראל. אני מלא התפעלות לראות את הפעילים בשטח שעבדו תחת אש במסירות. אנחנו נישאר כאן ונספור את הקולות ובעזרת השם ניכנס לממשלת ישראל”. לאחר מכן הודה למטה הנשים של המפלגה ולרעייתו. משם הוא המשיך לביתו שם הסתגר במשך שעות.

גם קולות החיילים לא הצילו את ישי? 

ישי כינס בצהרי אמש את  קואליציית הכלאיים לישיבה קצרה שבה דנו בתוצאות המאכזבות. היו מי שהציעו להמתין לישעוה שתבוא מקולות החיילים הימניים, אולם בסופו של יום גם הם לא סיפקו את הסחורה, כאשר גם לאחר ספירתם חסרים למפלגה למעלה מחמשת אלפים קולות כדי לעבוד את אחוז החסימה.

השמחה לאיד בש”ס

בש”ס חגגו את מפלתו של ישי, פעילי התנועה נשמו לרווחה כשנודע להם כי ישי מחוץ לכנסת, למרות ששס לא הצליחה לגרוף יותר משבעה חכי”ם, אין לדרעי מתחרה על כסאו והוא נותר המנהיג הספרדי תוך שהוא מותיר אחריו  את השלדים הפוליטיים, הרב אמנון יצחק, הרב אמסלם, ואלי ישי מחוץ למגרש הפוליטי.

“על פי ההלכה בנפול אויבך אל תשמח, אבל ישי הוא בג’ד במפלגה ורצה לחתור תחת מורשת מרן, כל אויבי מרן נפלו וכרעו”,  אומר לנו פעיל בכיר בתנועה.

אריה דרעי  הגיע בצהרים להתפלל ולהודות על קבר מרן, שבעה מנדטים הוא לא “הישג גדול”, אך בהחלט אחרי שישי סיים את דרכו הפוליטית , יש על מה להודות.

ישי  מתפלל

 שערי רחמים לא ננעלו

 

ישי  קיבל רוח גבית דווקא מחרדים אשכנזים, פעילים ב”פלג הירושלמי” של הרב שמואל אוירבך, שניצלו ניסוחים עמומים בהודעות רשמיות מטעם רבם, והפיצו הודעות תמיכה ב”יחד”. עם זאת, הרב אוירבך עצמו התנער אתמול ממה שכינה “שמועות” לפיהן הוא תומך במפלגת יחד . בפלג הירושלמי היו מעטים שתמכו בו (מאות) אך ישי נשען על התמיכה והתפלל ששערי חסד  לא ינעלו בעבורו.

 

לא מקפלים את הדגל 

עתה, לאחר ההפנמה, ישי לא מקפל את הדגל וחשב להיעזר בכלים משפטיים או בתירוצים.. במפלגה  מספרים על נתונים רבים של זיופים  והם מוגשים לועדה להגשת ערעורים שם מדווחים על מספר רב של קלפיות שבהם דווחו על זיופים ופסילת קולות של מפלגת יחד.

עו”ד איתמר בן גביר עמל על ריכוז העדויות והחומרים, ויחד עם קולות החיילים עוד יתרגמו  שם את התקווה לניגון של “יחד”  של קרליבך…

מחר תערך מסיבת עיתונאים שבה יודיעו ראשי המפלגה על דרכי הפעולה המשפטיים.

 

 

19 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא יאומן שאדם יכול לשמוח ממפלת חברו .. איזה אדם בזוי צריך להיות בשביל להרגיש כך, זה מה שנקרא :הקנאה התאווה והכבוד מוציאים את האדם מן העולםםם!!!! לאן הגיע דרעי בקנאתו שחברו יעלה בכיסא מולו .. אלי ישי אדם אציל נפש שלא ירד לשורה תחתונה של השפלות ובזיונות ויצא מנצח במבחן החיים!!! אל דאגה סופו של הקב”ה ל”הגביה שפלים עד מרום” אולי אלי ישי נראה כמפסיד אבל יבוא יום והוא יצא הזכאי!!!

  אנונימי |
  הגב
 2. דרעי עכשיו אני מבינה את גודל רשעותך.
  פעילך זייפי אלפי קולות ליחד.
  והשמחה לאיד כ”כ מטומטמת.
  וג איך אפשר להצביע לפליליסט?
  הוא לא חתר נגד הרב עובדיה אלא אתה עליך הוא בחיים לא יגיד הוא נאמן לי.
  וישי ל אצריך לשמוע בקול הרבנים שלך ומועצת חכמי התורה כי הם לא רבניו אדם שאומר יושב בבית הכסא מבחינתי הו אלא רב. יש לו את הרב מזוז והרבנים של דרעי יכולים להגיד כל העולה על רוחם

  אני |
  הגב
 3. אחוז החסימה לא עוצר את האחדות ביחד נדלג עליו לבושתם ורוב כלימתםםםםם

  אליה |
  הגב
 4. איןןן בושה לחרדים ללכת ולהודות למרן על זה שפעלת בדרך נגד התורה באלימות באגריסיביות ובניבול פה אני הצבעתי יחד ואם לא הייתי מצביע יחד נראה לי שעדיף או פתק לבן או לערבים דרעי בטוח לא ידאג לנו הוא הרס סמינררר שלם בבני ברק אין לו בושההההההה….
  דרעי תחשוב טוב יותר תדע לאמת שמים רגלים לא נותנים לה לקום אבל יש דין ויש דין והמשיח כבר כאן תדע המשיח יתגלה בע”ה עוד היום ואז הוא יעמיד אותך לעיני כל העם ויגיד את כל פשעיייךך תחשוב טוב טוב נכון הכסף מעבר עיני צדיקים קל וחומר רשעים כמוךךך אז נפגש היי שם במעמד עם המשיח מחכה לראות את פניך חפים…
  אולי אני לא יותר טוב אבל לא מלבין את פני חבריי ברבים (מי שמלבין פני חבריו ברבים אין לו חלק לעולם הבא…)

  יהודי רחמן |
  הגב
 5. רבותי! אני פונה לאנשים בעלי צלם אנוש, [המושחת בדרך כלל בעצרות שס]

  הלב היהודי העדין הפנימי יודע את האמת ושום נפש מכוערת לא תזיז אותו מאלוקיו [גם אם היא בדמות רבנית או מסתתרת מאחורי דמות רבנית]
  מה שאנו כיהודים נאמנים צריכים לדעת בעת הזאת היא , שיש מנהיג לבירה, ואלוקים יבקש את נרדף, ובדרך כלל בגלות עד הגאולה היהודי הוא הנרדף,
  חזקו ואמצו כי “קרובה ישועתי לבוא וצדקתי להגלות” ואנשי האמת אנשי תורה מידות ודרך ארץ ינשאו על כפים, תחת אנשים מושחתים ושפלים המרימים ראש בסוף הגלות.

  מנחם |
  הגב
 6. לא לשכוח שאין שום ייאוש בעולם כלל

  נתחזק כולנו באחדות ישראל והישועה תגיע מתי שה’ יחליט

  לא מתחרט על שהצבעתי אליכם ולא הייתי מחליף זאת כי הלכתי עם האמת של האחדות
  שזה מה שה’ הכי אוהב אהבת חינם…ולכן גם חס ושלום אם לא יסתדר בכנסת הזו חשוב לשמור על המפלגה הזו ולא להרים ידיים וסוף הכבוד לבוא…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. משובב לב לראות את פעיליו של אלי ישי המתוסכלים שדאגו כל הזמן להגיד שרודפים אותם מלכלכים את פיהם כאחרוני העבריינים
  תשלימו עם ההפסד חמודים…

  מיכל |
  הגב
 8. יש תקדים מהבחירות בשנת 96 שהיו פתקי בייבי נתניהו במקום בנימין נתניהו והוחלט אז להכשיר אותם. (ההחלטה התקבלה אז במהלך יום הבחירות).
  למי שטרם יודע, רוב הקולות הפסולים הם בפתקים שהיה כתוב בהם אליהו במקום אלי….
  יחד עברו בהחלט את אחוז החסימה!

  ש.י.ש |
  הגב
  • אז תפרסמו את התקדים הזה!! חבל על כל קול וחבל על 4 מנדטים! ראשי יחד יודעים את זה?

   דרומה |
   הגב
  • אליהו זה האמת…. . הרצחת וגם ירשת….כנראה שריח הדם משכר את רב הטבחים נבוב זרא אדן ….חוליגנוס

   אליה |
   הגב
 9. מודה לה’ שלא נתתי קולי למאפיונר מושחת הארכיפושע דרקי
  שמעתי ממקובל אחד רבותי תרשמו פסח תשע”ו: דרקי מחוק פוליטית או פיזית או שניהם
  מילה שלי
  אריה מכלוף דרעי גימטריה ”סוף גנב לתליה”

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
   • אתה טיפש מטופש עם תעודה מהפאקולטה לחמורים
    מה זה משנה העיקר שדרקי יתאדה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
 10. הרב אברג’ל מבקש מכל עם ישראל לקרוא פרק צד בתהילים. מזמור אל נקמות ה’, מזמור ליום רביעי, להצלחת המשפט של יחד.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 11. באמת מעורר רחמים, אבל על פי תקדימי העבר, במצב שכזה אין על מה לבנות. וודאי שלא על ערעורים משפטיים. קולות החיילים יחולקו כנראה על פי חלוקה דומה לחלוקה בשאר האוכלוסיה, עם סטיה מסויימת ימינה.

  יוני |
  הגב
  • שטויות!!!!!!!
   בוז’י, מרץ, והשמאל, יכולים לשכוח מקולות החיילים!!!!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב