“לא ניתן לקיצונים להרתיע”

ראש אכ”א במכתב תמיכה למשרתים החרדים ולאנשי מערך גיוס החרדים בצה”ל במכתב קורא להם שלא להירתע מהאיומים ומניסיונות ההפחדה. “צה”ל מתכוון לעשות כל מאמץ להביא קיצונים שפוגעים ומאיימים עליכם לדין”, כתב האלוף חגי טופולנסקי.

בעקבות התקיפות הרבות כנגד החיילים החרדים, שיגר ראש אכ”א מכתב תמיכה למשרתים החרדים ולאנשי מערך גיוס החרדים בצה”ל.

במכתב קורא להם שלא להירתע מהאיומים ומניסיונות ההפחדה. “צה”ל מתכוון לעשות כל מאמץ להביא קיצונים שפוגעים ומאיימים עליכם לדין”, כתב האלוף חגי טופולנסקי.

 

“בשבועות האחרונים אתם עומדים כפרטים וכחלק ממערך שלם בפני מתקפות אישיות, איומים ופעולות המעצימות את השיח השלילי”, ציין ראש אכ”א במכתב שהופץ לחיילים. “אנו ערים לכך שמעבר לפרסומים בפומבי חלקכם חווים התנכלות אישית והטרדות כלפיכם וכלפי בני המשפחה”.

 

לדברי הקצין הבכיר, הניסיון של קומץ אנשים קיצוני להרתיע ולפגוע בכם הינו ניסיון נואל שיש בו פגיעה בצה”ל, במדינה ובציבור החרדי”, הוא הבהיר.

טופולנסקי הוסיף באיגרת כי “המובילים את המתקפות האלו הינם היוצאים מן הכלל המעידים על הכלל כי שהוא ציבור שומר חוק המעוניין להגיע לפתרונות מוסכמים”.

 

מכתבו של טופולנסקי מגיע לאחר שבמאי השנה פורסמו מודעות בשכונות חרדיות שהתריעו מפני “שיטות הפיתוי” של צה”ל, יחד עם שמותיהם ותמונותיהם של קצינים במדור לשילוב חרדים. בעקבות הפצת השלטים פנו בצבא למשטרה כדי לחקור את הקמפיין נגד מגייסי החרדים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.