לאחר מהומת ענק: המשטרה סגרה את פונביז’

לפני שעה קלה התחדשו המהומות בישיבת פוניבז׳ בקרב הניטש מתחילת זמן אלול על המקומות בהיכל הישיבה. השונאים החלו במהומה, המחבלים התיזו גז מדמיע, המשטרה עצרה 4 בחורים וחסמה את הכניסה לישיבה

לפני שעה קלה התחדשו המהומות בישיבת פוניבז׳ בקרב הניטש מתחילת זמן אלול על המקומות בהיכל הישיבה. המשטרה עצרה מספר בחורים שמעורבים בקטטה גדולה. על פי מספר דיווחים,ישנם עצורים.

הכל החל לאחר שמספר בחורים מפלג השונאים ניסו למנוע כניסת בחורים המחבלים להיכל הישיבה, המחבלים מצדם התיזו גז מדמיע לעבר אותם קבוצת בחורים. המשטרה הוזעקה לזירת האירוע ועצרה 4 בחורים. היכל הישיבה נסגר והמשטרה החלה בחיפושים בחדרי הפנימיות אחר הבחורים החשודים בקטטה.

המשטרה מסרה בתגובה: לפני זמן קצר התקבל דיווח במשטרה על קטטה שהתפתחה בישיבת פונוביז’ בבני ברק. מייד עם קבלת הדיווח כוח משטרה הגיע למקום ועצר לחקירה 4 חשודים במעורבות בקטטה. המשטרה רואה בחומרה את המשך הפרות הסדר בישיבה וקוראת להרגעת הרוחות, יחד עם זאת תמשיך לפעול באפס סובלנות כלפי מפרי הסדר.

על פי אחד הבחורים, מפקד המשטרה אמר לבחורים כי “ההיכל סגור, אין יוצא ואין בא עד להודעה חדשה”.

מעט לפני השתלטות השונאים על היכל הישיבה, והתגרה עם המחבלים, הופץ הפשקוויל הנ”ל. “נצא להלחם על נפשנו, וכבר הורה הגרב”ד כי מדובר ב”טרוריסטים” .

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.