לביא לגפני: ‘אתה קורא הפלס’?(הקלטה)

יו”ר דגל התורה ח”כ משה גפני העניק ראיון לרדיו קול חי בו דיבר על הסקרים המחמיאים ללפיד ועל סערה עמונה. האזינו. {ראיון סוער }

יו”ר דגל התורה ח”כ משה גפני העניק ראיון  לרדיו קול חי בו דיבר על הסקרים המחמיאים ללפיד ועל סערה עמונה.

 

על לפיד שמנסה להתקרב לחרדים אמר גפני,: “הוא צריך ללכת לישיבה לחוזרי בתשובה”

על סקר חדשות 2 מאתמול שמחמיא ליש עתיד אמר גפני: “הסקר לא עשה שום דבר למי שבוחן אותו לעומק. עברו מנדטים מהמחנ”צ ללפיד, עברו מנדטים מהליכוד לבית היהודי, לישראל ביתנו, אולי גם אלינו מנדט אחד”.

“אם המחנ”צ יתעשתו הם יוכלו להחזיר לעצמם את המנדטים. בשורה התחתונה לא השתנה כלום במפה הפוליטית, אם לפיד חוזר בתשובה צריך ללכת לישיבה. החרדים כיום פופולריים והוא צריך אותם לקואליציה. אנחנו לא הולכים אתו. אין שום סיכוי שנשב יחד בממשלה בראשותו”.
על עמונה אמר גפני: “אוהב את אנשי עמונה, אני לא רוצה שיפנו אותם ואעשה הכל כדי לעזור להם. אבל צריך להבין שהחוק הזה לא פותר את הבעיה, יפנו אותם על אף העברתו. הפינוי לא תלוי בחוק הזה כפי שיבוא לידי ביטוי מחר, אני מעריך. זה רק מאבק של הימין מי יהיה המנהיג וכל אחד מנסה להיראות ימני יותר. אני מכיר את העובדות, אני לא מדבר בסברות. כולם יודעים את זה. הבעיה של עמונה זה שיש פסק דין חלוט של בג”ץ שאומר באופן חד משמעי שצריך להיערך לפינוי”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גפני צודק במיליון אחוז.
  ואם יש אברך כולל שמושפע מזה שחברו קיבל תפקיד במשרד כל שהוא אז פשוט מקומו מלכתחילה לא בכולל.
  המראיין שכל כך בטוח בעצמו פשוט לא יודע על מה הוא מדבר.
  אם הייתה טענה כזאת אז היא הייתה מגיעה מפי ראשי הכולל ולא מפי כתבי עיתון. כתב בעיתון או מראיין ברדיו הוא יודע יותר טוב מה טוב לעם ישראל? מגדולי ישראל? או מראשי הכוללים?
  חד משמעי! אין שום השפעה לרעה ממי שיוצא לעבוד על אברך כולל

  שאול |
  הגב