לדניאל נמאס: “תפסיקו לספר לי על פלג קיצוני” (וידאו)

לרוני דניאל, נמאס מפורעי הפלג הירושלמי שקוראים קריאות גנאי לעבר חיילים חרדים, וקורא לרשויות לנקוט באמצעים חריפים כלפי הפורעים. { תקיפת החיילים}

לרוני דניאל, הפרשן הצבאי של חדשות 2 נמאס מפורעי הפלג הירושלמי שקוראים קריאות גנאי לעבר חיילים חרדים, וקורא לרשויות לנקוט באמצעים חריפים כלפי הפורעים.”תפסיקו לספר לי על פלג קיצוני. גם אם הוא כזה, זו עדיין תופעה חמורה שזועקת לטיפול יותר נוקשה מצד המשטרה בפורעים הללו”, כותב דניאל בטור שפורסם באתרי חדשות 2 מאקו ורשת.

“כדאי שנבהיר כבר כאן: לא מדובר בעריקים שברחו מן הצבא, אלא במי שסירבו לבוא לבקו”ם על מנת לקבל את הפטור משירות צבאי בצורה מסודרת”, כותב דניאל ונראה כמי שמנוח בפרטים הקטנים שידועים בעיקר לגולשים חרדים

לטענת דניאל, “כל אירוע כזה חייב להסתיים במעצר של כמה וכמה מהפורעים – ונא לא להיבהל ממה שהם מבטיחים לנו – בירת ישראל הופכת להיות מקום שבו לובשי מדים מותקפים בה, ומלבד ההצהרות של ראשי המדינה שמגנים את המעשים הללו, אני לא רואה פעולה חריפה ונחרצת נגדם”.

דניאל מסייג ומבהיר כי לא כל הציבור החרדי תומך בפורעים, “אמנם יש הסתייגות של ראשי הפלגים האחרים אבל זה הרי לא העניין, העניין הוא במי שמבצעים את התקיפות הללו ואלה עדיין לא מטופלים בקשיחות המתחייבת”

דניאל גם חושב  כי”האופן שבו הם רצים ומסתערים על חיילים בודדים מעוררת בי את המחשבה שהם דווקא יכולים לשרת בצבא, גם ביחידות קרביות שמחייבות כושר”.

לסיכום מציע  הפרשן הצבאי  כי”ראוי שכל הגורמים ירכזו מאמץ בקבוצות הללו, ומי שמרים יד על חייל רק בשל העובדה שהתגייס ומשרת בצה”ל ייענש בחומרה. אני מחכה ליום הזה שבו 20-30 מן המתפרעים ייעצרו ויועמדו לדין. אבל אני יודע, לצערי, שזה לא צפוי לקרות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.