להיט ההסתה הפלסטיני: “לדרוס לדרוס את המתנחלים” (וידאו)

צמד זמרים מרמאללה מלבים עוד יותר את האש ומשחררים לרשתות החברתיות שיר שמעודד פיגועי דריסה. “לדרוס את התינוקת בת החודשיים”, הם שרים. “למען אל אקצה נדרוס מתנחלים

ההסתה הפלסטינית מגיעה גם לרמאללה. לאחר תקוף תעשה ביגועים, צמד זמרים מרמאללה מצטרף למסיתים ברשות הפלסטינית באמצעות שיר שמופץ ברשתות החברתיות. השיר מעודד פלסטינים לבצע פיגועי דריסה נגד ישראלים.

וידיאו באדיבות רשת 

“לדרוס, לדרוס את התינוקת בת החודשיים – כך מחזירים להם”, שרים אנס גראדאת ואבו כאייד. “למען אל אקצא אנחנו נדרוס מתנחלים. לדרוס, לדרוס את המתנחלים. הפוך את הכביש למלכודת ודרוס אותם, אללה יעזור לך. כל העם הערבי אומר לך – ‘תבורך יא עכארי איברהים’ (מבצע פיגוע הדריסה בירושלים ביום רביעי), דרוס דרוס”.

השיר זכה לשיתופים רבים  בפייסבוק בקרב הגולשים הפלסטינים.

עם זאת, יש בקרב הגולשים גם מי שמסתייגים מהדברים. “כן, צריך להילחם במתנחלים ובכיבוש, אבל לא בדרך הזאת כי זה יפגע באינטרסים של העם הפלסטיני”, כתב אחמד מירושלים. “ממשלת הימין הטרוריסטית של נתניהו תנצל את זה כנקודות לבחירות הבאות”. הסטטוס שלו גרר תגובות נזעמות. “איך נשיב למי שכובש אל אקצא?”, תהה אחד הגולשים. “איך נשיב – נסתכל מהצד?”

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. “המזרוחניקים מסכנים את כולם: כל מי שעולה להר הבית לוקח על עצמו את האחריות לרצח יהודים חפים מפשע” .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • דברי מרן הראב”ד בד”ץ העדה: זכורני עוד בהיותי נער כשהוריי גרו בלונדון, בכל פעם שמרן הגר”א וסרמן זיע”א הי”ד היה מגיע לשם לגיוס כספים בעד ישיבתו, היה מתאכסן בבית הוריי, ומידי שבת היה נושא דרשה בפני באי המקום.

   פעם אחת אמרתי לו שיש בקירבת מקום ביכ”נ של המזרחי ושאלתיו אם יחפוץ לשאת שם דרשתו, הוא בא לדבר שם ודיבר בלהט כנגד הציונות, רבים מהנוכחים יצאו מהמקום וכמעט לא נותר לו מנין לתפילת מוסף.

   כשיצא מביהכ”נ אמר שזה כפירה לחשוב שמוטל על ראשי ישיבות לדבר רק על תורה בכדי להשיג הכסף מאנשי העיר, להיפך הוא הדבר, הקב”ה הוא המביא את הכסף, והוא שולח את הראשי ישיבות לשוחח על תורה לחזק העם שבשדות, וכשצריך לדבר על דבר אחר אין כל מניעה לכך, ובידי הקב”ה לשלוח את הכסף גם בצורות אחרות עכ”ל הזהב.

   ומזה אנו צריכים ללמוד למחות בגדול בלי שום בושה,
   נגד המזרחים-העמלקים-הישמעאלים, והציונים-הכופרים-נכדי המן,
   ובפרט נגד אלו שחייבים כרת משום שעולים להר הבית ר”ל.

   גם צריכים לצאת לרחוב ולצעוק -אבא- אנחנו חוזרים בתשובה,
   בפרט שאנו משפרים הצניעות… מתי כבר יבא “המשיח”
   עד מתי בחוץ תשקל חרב ובחדרים אימה?
   המזרוחניקים מסכנים את כולם: כל מי שעולה להר הבית לוקח על עצמו את האחריות לרצח יהודים חפים מפשע.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב