לזכרו: ספר תורה ראשון לעילוי נשמתו של מרן

ארגון החסד של מרן זיע”א “שלום יעשה” פתח במבצע מיוחד והחל בכתיבת ספר תורה מהודר לעילוי נשמתו הטהורה של מרן הגר”ע יוסף זיע”א – מי שעמד בראש הארגון ותמך בו מאז היווסדו לפני 13 שנה ועד יום פטירתו.

במסגרת זאת, הוקמה שלוחה מיוחדת בארגון שתיקרא “קופת מרן”, אשר תרכז את כל הפעולות והיוזמות שנעשו וייעשו לעילוי נשמתו של מרן זיע”א. היוזמות שהחלו בחודש האחרון לרפואתו של מרן – ביניהן לימוד שתי הלכות לשון הרע יומיות, לימוד שתי הלכות מתוך ספרו ‘יביע אומר’ והצטרפות לקריאת ספרי תהלים – תימשכנה ביתר שאת וביתר עוז לעילוי נשמתו.

יצוין כי עשרות מתנדבים מטעם ארגון “שלום יעשה” עמדו בין מאות אלפי המלווים שהגיעו לירושלים ביום שני ג’ חשון וחילקו עשרות אלפי כוסות שתייה במהלך הלוויה. מאוחר יותר, במהלך השבעה, דאגו לחלק כיבוד ושתייה באוהל המנחמים שהוקם ברחוב הקבלן סמוך לביתו של מרן זיע”א.

“דווקא בימים אלו, בתוך הצער העמוק, אנחנו ממשיכים עם העשייה החשובה שלנו לזכותו ולעילוי נשמתו של מרן זיע”א”, אומר מייסד ארגון ‘שלום יעשה’ הרב אבשלום כהן. לדבריו, ‘שלום יעשה’ הוא הארגון היחיד שזכה לפעול בהנחייתו, בצילו ובברכתו של מרן זיע”א. “אפשר ללמוד על כך מכינוס החירום שערך מרן זיע”א בביתו בהשתתפות גדולי הרבנים, כינוס מיוחד לחיזוק הפעילות של ‘שלום יעשה’. מרן זיע”א התבטא ואמר כי ‘שלום יעשה’ הוא הארגון החביב עליו והרעיף עלינו ברכות ועידוד מאז הקמת הארגון עד יום פטירתו”, אומר הרב כהן.

“זו הסיבה שאנו מחויבים להמשיך בצוואתו ובמורשתו, באותה דרך שהנחה אותנו תמיד. נמשיך בפעילויות מגוונות לציון זכרו, לזכותו ולעילוי נשמתו. התחלנו כבר בכתיבת ספר תורה מהודר וזה רק ציון לדרך חדשה שאנו עושים לקראת מפעל חסד עצום מימדים שיפעל מעתה לעילוי נשמתו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.