ליאון לרבה של הר חומה: יש מרקם נדיר בין חילונים לחרדים

חבר מועצת העיר ירושלים ומחזיק תיק מינהלים קהילתיים משה ליאון:” כחלק מתפיסתי -אני עמל על השכנת שלום ואחדות בין כל האוכלוסיות בעיר”

 

במעמד השתתפו מאות תלמידי התלמוד תורה “פקודת אליעזר” שע”י מוסדות “כאייל תערוג”.  ראש מוסדות ‘כאייל תערוג’ וראש ישיבת אמרי שפר הרב עמרמי  דיבר בפני מאות המשתתפים על המסר החשוב שצריך אדם להפיק מחג החנוכה, והוא, שעם ישראל הינו עם שיש לו הנהגה מעל הטבע במלכות שמים. ולכן אדם שנמצא מול בעיה שבטבע אין לה פיתרון ומחפש רוחניות- יתנהגו עמו מעבר למגבלות הטבע. המפתחות לכל הבעיות נמצאים בידינו אם רק נרצה בכך.

מנכ”ל רשת החינוך “בני יוסף” הרב חיים ביטון כובד לשאת דברים לרגל המעמד. ראש מוסדות “כאייל תערוג” הודה למנכ”ל רשת החינוך חיים ביטון אשר פועל בכל יכולתו למען מפעל חיו של  מרן הגר”ע יוסף זצוק”ל.

חבר הנהלת העיר ומחזיק תיק מינהלים קהילתיים משה ליאון שכובד לשאת דברים: “בראשות המרא דאתרא הרב אייל עמרמי אשר  מצליח לאחד את התושבים. אני חייב לציין ששכונת הר חומה מיוחדת בכך שגרים בה מכל גווני האוכלוסייה. בתור מחזיק תיק מינהלים קהילתיים בעירייה, אני יכול להעיד שתושבי השכונה חיים בשלום ובשלווה. חלק מתפיסתי כמחזיק תיק אני עמל על השכנת שלום ואחדות בין כל האוכלוסיות- זה המפתח של העיר ירושלים. נותר רק לאחל שהאור והאחדות תהיה בין כל בני בקהילה והשכונה תמיד”.

ליאון 3 ליאון 2 ליאון הר חומה

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ר’ אייל עמרמי הוא לא רבה של הרב חומה ומעולם לא היה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב