ליאון תמורת גלבך? בשס הודיעו רשמית – “תומכים בגלבך”

כפי שנחשף הבוקר באקטואליק – בתמיכת יו”ר התנועה הרב אריה דרעי ובברכתם של מועצת חכמי התורה בנשיאות הרה”ג חכם שלום הכהן שליט”א שס הודיעה כעת על תמיכתה בנחמן גלבך נציג שלומי אמונים בבחירות שיערכו ביום שלישי הבא הערכה היא כי הדיל בין ליאון תמורת גלבך יביא לשלום וקץ הסכסוך בין שס לשלומי אמונים

כפי שנחשף הבוקר באקטואליק – בתמיכת יו”ר התנועה הרב אריה דרעי ובברכתם של מועצת חכמי התורה בנשיאות הרה”ג חכם שלום הכהן שליט”א שס הודיעה כעת על תמיכתה בנחמן גלבך נציג שלומי אמונים בבחירות שיערכו ביום שלישי הבא בעיר. “בברכת מועצת החכמים אנו פועלים בכל הכח לבחירתו של הרב נחמן גלבך לראשות עירית צפת!” נמסר מסיעת שס המקומית.

מוקדם יותר חשפנו על דיל שנרקם בין שלומי אמונים לשס.לפיו: שלומי אמונים תתמוך בליאון בתמורה ששס תתמוך בגלבך בצפת. בשלומי אמונים מכחישים את דבר הדיל, אך גורם בשלומי אמונים בצפת כבר הדליף לנו את דבר קיום הדיל במוצש.

רונן גונן יור שס בצפת מסר בהודעתו: “התפעלתי מהתמיכה הבלתי מסוייגת מהעוצמה והאהבה הרבה שיש לרב אריה דרעי כלפי הרב נחמן גלבך, האיש היחיד שיאחד את כלל המגזרים, וישמור על עירנו האהובה מאוחדת ושלמה!

“מפלגת ש”ס, מפלגת חב”ד, מפלגת ג’ המאוחדת, וקהלים רבים ושלמים מכל המגזרים בעירנו האהובה מתלכדים בכל הכח להצלחת בחירתו של נחמן גלבך לראשות העיר!” נמסר בהודעה.

עוד מסר גונן, “אני קורא מכאן לכלל תושבי צפת היקרים לליבי תעשו הכל שננצח! תעשו הכל להרבות כבוד שמים! תעשו הכל בשביל האחדות!
תעשו הכל בשביל השלום!”.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בהסכמת החרדים – יהיה......

  חבל ש……..

  בהסכמת החרדים – יהיה מצעד התועבה בירושלים עיה”ק.
  בהסכמת החרדים – יש חילול שם שמים ברבים.
  בהסכמת החרדים – יהיה כדורגל בשבת.
  בהסכמת החרדים – חברת חשמל עובדת כל יום בשנה.
  בהסכמת החרדים – רשת ‘טיב טעם’ מוכרת נבלות וטרפות. חמור מזה, היא מתפרנסת ברווח.
  בהסכמת החרדים – יהיה גיוס בנות – ביהרג ואל יעבור.
  בהסכמת החרדים – יהיה גיוס בני ישיבה.
  בהסכמת החרדים – אנשים הולכים ברחוב בחוסר צניעות מוחלט.
  בהסכמת החרדים – מלמדים כפירה ואפיקורסות בפקולטות מסויימות.
  בהסכמת החרדים – יש כמה מליוני יהודים שאינם שומרי תורה ומצוות, לצערנו, בריש גלי ובפומבי.

  זהירות מוקשים לפניך – בהסכמת החרדים וזו סכנה אמיתית! חכי”ם ועסקנים, אתם צבועים, על מי אתם עובדים? ולמה הם רעים וחטאים? בגלל שאת כל התורה מכרו בשביל נזיד עדשים, ולא זו אף זו שאתם רודפים את היהודים האמיתים.

  אנא: תשמרו את השבת כדי שהיא תגן עלינו כשנצטרך… ושנית הסירו את הפאות הנוכריות, וליבשו כיסוי צנוע, כדי שנעשה נחת רוח לבורא יתברך שמו, כן ירבו מקדשי שם שמים בישראל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הקב"ה שׁוֹאֲלִים מִמְךָ סְלִיחָה. בְּנֶפֶשׁ דַּלָּה וְשָׁחָה. לְמַעֲנָךְ שׁוֹכֵן טְפוּחָה מַלֵּא אֶת מִשְׁאֲלָם נְשָׂא עֲווֹן וָפֶשַׁע. לְבָנִים שָׁבֵי פֶּשַׁע. שְׁאֵרִית עַמָּךְ הוֹשַׁע אַתָּה מֵעוֹלָם גּוֹאֲלָם.

  .
  הנה רק קצת ממנהגי דת הנורבגית החדשה:

  *מותר להם לפטר חזנים מתפלות ר”ה ויה”כ,
  *ומותר להם לפטר בעלי תקיעה,
  *ומותר להם לזרוק אברכים מכוללים,
  *ומותר להם לזרוק בחורים מישיבות,
  *ומותר להם לפטר מורות מסמינרים,
  *ומותר להם לפטר מגידי שיעורים ורמי”ם ומשגיחים,
  *ומותר להם להתנכל לציבור יראים וקדושים בכל מקום,
  *ומותר להם לחלל שם שמים,
  *ומותר להם לא למחות על כבוד שמים,
  *ומותר להם לא למחות על חילול שבת,
  *ומותר להם לא למחות נגד גיוס השמד,
  *ומותר להם להרבות מחלוקת כקרח ועדתו,
  *ומותר להם לסלף תורתינו הקדושה,
  *ומותר להם לקרב דעותיהם לתנועה הפסולה של המזרחי,
  *ומותר להם לומר היום כך ומחר כך.

  הנה רק לדוגמה: היום הורו המועצת לא לפרוש מהממשלה באם לא יצליחו לשנות את חוק שמד הגיוס, ובעבר הורו על פרישה מהקואליציה באם החוק יעבור בקריאה שלישית, ואילו היום חזרה בה. משום “שכך היא אומנותו של יצר הרע, היום אומר לו עשה כך, ומחר אומר לו עשה כך, עד שאומר לו עבוד עבודה זרה והולך ועובד” (שבת קה, נדה יג,) וזה בדיוק כמו הארס של הנחש הוא מתחיל בבקשה קטנה כמה טיפות זעירות של ארס ומהעקב הן מטפסות למעלה למעלה עד לראש, עד שמפילות את האדם למוות ומוליכות אותו לקבר רח”ל. כמ”ש בחז”ל מצוה גוררת מצוה, ועבירה גוררת עבירה. וכו’.

  אכן ע”פ דעת תורה הברורה כשמש בצהרים, אנחנו חייבים להוקיע מהציבור החרדי את הפלג הנורבגי המשומד הזה עד שיתקנו מעשיהם ויחזרו בתשובה. חס וחלילה לסייע בעדם ולהצביע לרשימות שלהם. הרשימות שלהם מלא צואה, כל שומר נפשו יתרחק מהם ומהמונם, ההצבעה היא מי לד’ ומי לבעל, וזה חוץ מהפשע שהם – יד אחת עם וועד הישיבות שולחים אלפי בחורי ישיבות לשמד הצבא והזימה, ובנות לשירת לאומי, שידוע שאי אפשר להישאר שם חרדי. אם אנחנו לא נחדיר ללבנו עוד ועוד יראת שמיים טהורה ואמונה רק בד’, חלילה גם אנו יכולים ליפול וליפול ברשת היצר הרע ח”ו.

  הקב”ה שׁוֹאֲלִים מִמְךָ סְלִיחָה. בְּנֶפֶשׁ דַּלָּה וְשָׁחָה. לְמַעֲנָךְ שׁוֹכֵן טְפוּחָה מַלֵּא אֶת מִשְׁאֲלָם נְשָׂא עֲווֹן וָפֶשַׁע. לְבָנִים שָׁבֵי פֶּשַׁע. שְׁאֵרִית עַמָּךְ הוֹשַׁע אַתָּה מֵעוֹלָם גּוֹאֲלָם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב