ליברמן חוזר לימין: “הערבים הם גייס חמישי, יש עוד אופציה לממשלת מיעוט”

יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן התראיין הערב (רביעי) למהדורה המרכזית של חדשות 12 וניפץ לרסיסים את אופציית ממשלת המיעוט.” הערבים הם גייס חמישי”, הצהיר. צפו בראיון

הפך את עורו? יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן התראיין הערב (רביעי) למהדורה המרכזית של חדשות 12 וניפץ לרסיסים את אופציית ממשלת המיעוט.” הערבים הם גייס חמישי”, הצהיר.

ליברמן סיפר כי לפני כשנה, כשהיה שר ביטחון, ניסה לדחוף לחיסולו של בכיר הג’יהאד האסלאמי וראש הממשלה בנימין נתניהו סירב.

“מה שחשוב זה שאותו מחבל חוסל. ובאמת ברכות למערכת הביטחון. כל המדיניות של הסיכולים הממוקדים זה תנאי הכרחי אבל לא מספיק. חייבים להמשיך, אנחנו יודעים על עוד פצצה מתקתקת וזה נכון, יש עוד כמה פצצות מתקתקות”, אמר היו”ר.

ליברמן תקף את ההבלגה של נתניהו וקרא להכות ללא רחם בארגוני הטרור, “צריך להבין מה זה הסדרה, מדינת ישראל מאפשרת להזרים כסף לחמאס ולהמשיך בהתעצמות. אנחנו נקבל בדרום הארץ, עוד 3 שנים, עוד חיזבאללה”.

ליברמן אמר כי מדובר באיחור של שנה, אך עדיף מאוחר מאשר אף פעם. “אני מברך על החיסול כי אני חושב שהיינו יכולים לחסוך הרבה אזעקות צבע אדום והפרעות”, הוסיף.

לאחר מכן התיייחס ליברמן לסיכוי להיכנס לממשלה עם הערבים וחזר ושב על עמדתו הישנה כי מדובר בגיס חמישי – “באנשים שמנסים להרוס את המדינה מבפנים ופועלים נגד האינטרסים שלה”. ליברמן טען כי יש עוד אפשרויות אחרות לממשלת מיעוט.

“תמיד יש פתרונות והדבר הכי גרוע שיכול לקרות אלו הם בחירות”, אמר והוסיף כי לטענתו בסופו של דבר הוויכוח סובב סביב השאלה – מי יהיה הראשון ברוטציה. “לא יכול להיות שעל זה, זה לא על דברים מהותיים”, הוסיף.

בליכוד מסרו: “ליברמן וגנץ מסרבים לומר בבירור שהם לא יקימו ממשלת מיעוט בתמיכתכם של אחמד טיבי, איימן עודה וחבריהם תומכי הטרור, ושקיומה יהיה תלוי בהם. ממשלה כזאת היא סכנה למדינת ישראל וסטירת לחי לחיילי צה״ל שאותם איימן עודה ואחמד טיבי רוצים להעמיד לדין כ”פושעי מלחמה”. אסור שממשלת מיעוט מסוכנת כזאת תכהן אפילו יום אחד!”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.