ליברמן מבהיר: “לא נוותר על העקרונות הבסיסים שלנו”

יו”ר מפלגת ישראל ביתנו ח”כ אביגדור ליברמן מתכונן לקראת המו”מ הקואליציוני ומצהיר: “לא נוותר על העקרונות הבסיסים שלנו”.

יו”ר מפלגת ישראל ביתנו ח”כ אביגדור ליברמן מתכונן לקראת המו”מ הקואליציוני ומצהיר: “לא נוותר על העקרונות הבסיסים שלנו”.

בחשבון הטויטר שלו כתב ליברמן:”מחר ב-10:30 בבוקר יחל המו”מ הקואליציוני בין הליכוד לישראל ביתנו. ישראל ביתנו היא מפלגה עם סדר יום ברור, המורכב משלושה נושאים: ביטחון, עלייה-וקליטה, דת-ומדינה.

ליברמן הבהיר עוד כי “עם כל הרצון להצטרף לקואליציה המתגבשת והמתבקשת, ועם הנכונות לגמישות, אנו לא נוותר על העקרונות הבסיסיים שלנו.”

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הצבא הוא מוסד שמד. הוא הצבא היחיד בעולם שפועל לשנות את האידאולוגיה של החיילים. אין עוד כזו שפלות בעולם כולו, מטרתו של הצבא להיות כור היתוך, לשרוף את המורשת, לשרוף את טהרת עם ישראל.

  תראו איזה יופי הם מתאגדים! ממש נחמד לראות. משהו לא טוב להם בממשלה הם נלחמים עד הסוף לא כמו החילונים שעושים הפגנה כל כמה שנים ואז נעלמים. הם רוצים משהו והם נלחמים עליו שוב ושוב, יש להם נבחרי ציבור שלא רוצים לפגוע בנו אלא רוצה לשרת את האינטרסים של הפלג שלה.

  “עומדים עלינו לכלותנו! חוטפים ילדים, שמים אותם בכלא!” עברנו את פרעה, נעבור גם אתכם בקרוב. “עברנו את פרעה, עברנו את האינקוויזיציה בספרד, עברנו את היטלר – נעבור גם אתכם”, ו”נמלא את בתי הכלא כמו שמילאנו אותם בגלות. מילאנו – אבל נשארנו חזק”.

  הבחוק הגיוס מביא מלחמה פיזית ורוחנית של עם ישראל בעמלק: “זו ממש עקירת!!!! כל יקר וקדוש. דברים שהם עיקרי התורה, עיקרי האמונה, עיקרי הדת. על זה מסרנו את נפשנו בכל דור ודור. השריפה כבר אחזה בנו ממש.

  התפקיד שלנו הוא לעמוד על נפשנו ולא להיגרר לשום פשרות והקלות. כבר הגיעו לתוך בתי המדרשות, מנסים לגייס. אוי לנו שכך קרה בימינו. זו הגלות הכי קשה. הדברים הכי קשים שאפשר לתאר. אסור להשלים עם המציאות הזו”. “התגייסות לצבא השמד – ייהרג ואל יעבור”. הם חשודים בצבא “שמתעללים” בחיילים החרדים ומעבירים אותם עד טיפת הדם האחרונה, “שבעה מדורי גיהנום”. לכאורה “אלה מחנות כפייה, מחנות שמד!”. המשתף פעולה עם גזירת הגיוס הינו קאפו ‘חרדי. ראש הממשלה הראשון שר”י – שאסור אפילו להזכיר את שמו, יימח שמו וזכרו – אמר שעוד עשרים שנה לא יהיה שטריימל אחר במאה שערים. הנה הנקמה.

  כל גדולי ישראל פסקו שלא להיגרר אחרי שום פשרה. זו עקירת הדת. אנחנו צריכים להמשיך מה שרבותינו אמרו בכל דור ודור. אסור להשלים עם מציאות נורא כזו. כל פעם שיש גזירת שמד צריכים לעמוד על נפשם.

  הצבא הוא מוסד שמד. הוא הצבא היחיד בעולם שפועל לשנות את האידאולוגיה של החיילים. אין עוד כזו שפלות בעולם כולו, מטרתו של הצבא להיות כור היתוך, לשרוף את המורשת, לשרוף את טהרת עם ישראל.

  .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אני סבלתי ממנו ועדיין סובלת והילדים, עד היום סוחבים את הפציעה בנפש שהרס ושבר אותם ומשפחה שלמה הוא רשע מרושע אכזור רוצח שלא בוחל בשום אמצעי להשיג את המטרות שלו גם בדרכים שהם היפך התורה והשפיות. אסור שימשיך לאמלל משפחות. צריך להתאגד כל הסובלים ולכתוב ספר מעללי המשומד אהרון גולדברג שר"י מי דלא עבר תחת ידיו המרושעות לא יכול להבין את השואה הזו. זה נשמע דברים הזויים ההתנהגויות שלו כלפי נשים וילדים. הכל למטרת בצע כסף ורשעות. שירקב עד יומו האחרון אכי"ר.

  אני סבלתי ממנו [אהרון גולדברג מבית שמש] ועדיין סובלת והילדים, עד היום סוחבים את הפציעה בנפש שהרס ושבר אותם ומשפחה שלמה הוא רשע מרושע אכזור רוצח שלא בוחל בשום אמצעי להשיג את המטרות שלו גם בדרכים שהם היפך התורה והשפיות. אסור שימשיך לאמלל משפחות.

  צריך להתאגד כל הסובלים ולכתוב ספר מעללי המשומד אהרון גולדברג שר”י מי דלא עבר תחת ידיו המרושעות לא יכול להבין את השואה הזו. זה נשמע דברים הזויים ההתנהגויות שלו כלפי נשים וילדים. הכל למטרת בצע כסף ורשעות. שירקב עד יומו האחרון אכי”ר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב