ליברמן מתעקש: “לא אשב עם החרדים, המשיחיים, הרשימה המשותפת והמחנה הדמוקרטי”

ליברמן שיתף את הגולשים במה שהיה בפגישה וכתב: “בפגישתנו חזרתי והבהרתי את מה שאמרתי מאז תחילת מערכת הבחירות. מבחינת “ישראל ביתנו” קיימת רק אופציה אחת על השולחן, והיא הקמת ממשלת אחדות של שלוש המפלגות: “ישראל ביתנו”, “הליכוד” ו”כחול לבן”

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, ממשיך להתבצר בעמדתו ומתעקש שלא לשבת עם החרדים: “לא אשב עם החרדים, המשיחיים, הרשימה המשותפת והמחנה הדמוקרטי”\ כתב ליברמן בחשבון הפייסבוק שלו.

וכך כתב ליברמן: ״היום בצוהריים נפגשתי עם יו”ר כחול לבן ח”כ בני גנץ. זו הפעם הראשונה שאנו נפגשים לאחר הבחירות. לא היו פגישות מקדימות עם קוברינסקי או עם מישהו אחר לפני הפגישה היום. בתחילת הפגישה נכחו שורה של יועצים משני הצדדים, כולל הלל קוברינסקי, ובהמשך נועדנו בארבע עיניים.
 
ליברמן שיתף את הגולשים במה שהיה בפגישה וכתב: “בפגישתנו חזרתי והבהרתי את מה שאמרתי מאז תחילת מערכת הבחירות. מבחינת “ישראל ביתנו” קיימת רק אופציה אחת על השולחן, והיא הקמת ממשלת אחדות של שלוש המפלגות: “ישראל ביתנו”, “הליכוד” ו”כחול לבן”.
 
לדבריו, “לשמחתי שתי המפלגות הגדולות הפנימו שצו השעה מחייב הקמת ממשלת אחדות עם רוטציה על ראשות הממשלה. כל הויכוח כרגע נסוב סביב השאלה מי יכהן כראש ממשלה ראשון ומי שני. אני מקווה שהנשיא ריבלין יצליח לגשר בין הצדדים ותתקבל החלטה בסוגיה.
 
 
ליברמן פירט על רשימת הדרישות, ” הרשימה שלנו לא השתנתה ולא נוספו לה דברים חדשים. במידה ויפתח מו”מ קואליציוני נדרוש את אותם הסעיפים שהבטחנו לבוחרים במהלך קמפיין הבחירות. אני מציע לא להתייחס לפרשנויות ולא לנסות לחפש מתחת לפנס. כל מה שנכתב בעשרת הדיברות של “ישראל ביתנו” בנושאי דת ומדינה, ביטחון וכלכלה נמצא גם באתר המפלגה וגם פורסם באמצעי התקשורת, לא פעם, במהלך קמפיין הבחירות.  
 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.