ליברמן: “נתניהו לא יוותר על החרדים”(וידאו)

שוב נגד החרדים: ועידת מפלגת ישראל ביתנו התכנסה הערב, במהלכה נאם יו”ר המפלגה ח”כ אביגדור ליברמן, ותקף את השותפות עם המפלגות החרדיות. {נגד החרדים}

שוב נגד החרדים: ועידת מפלגת ישראל ביתנו התכנסה הערב, במהלכה נאם יו”ר המפלגה ח”כ אביגדור ליברמן, ותקף באופן חריף במיוחד את ראש הממשלה נתניהו, כפי שהוא נוהג לעשות בחודשים האחרונים.

ליברמן אמר בדבריו כי נתניהו מחוייב למפלגות החרדיות: ”כשהלכנו לנשיא לאחר הבחירות המלצנו על נתניהו כמועמד להרכיב את הממשלה ללא תנאים מוקדמים. לא ניסינו לדבר איתו לפני ההמלצה או לקבל הבטחות מראש, אבל אני מכיר את האיש טוב, אפילו טוב מאוד. לכן אמרתי שאני לא אחתום על ההסכם הקואליציוני לפני שאראה את ההסכם עם החרדים. היה ברור לי שלפני שנתניהו פיזר את הקואליציה הקודמת והלך לבחירות הוא הגיע להבנות עם המפלגות החרדיות”.

[vimeo 156720947 w=500 h=281]

Untitled from Kooker on Vimeo.

ליברמן הוסיף: “כשראיתי את ההסכם הבנתי דבר נוסף, שההבנות שלו עם המפלגות החרדיות הן לא רק לגבי הכנסת ה-20, אלא גם לגבי הכנסת ה-21, הכנסת ה- 22 וכן הלאה, בקיצור לגבי כל הכנסות העתידיות וכל מערכות הבחירות בהן הוא מתכוון לקחת חלק. ותאמינו לי הוא מבחינתו מתכוון להישאר במערכת הפוליטית עד לשנת 2069”.

”בשום קונסטלציה בעתיד נתניהו לא יוותר על המפלגות החרדיות ותמיד ייכנע לכל דרישותיהן”. אמר ליברמן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.