ליברמן עקץ את נתניהו: “צריך לסדר את הקואליציה”

אביגדור ליברמן  כיכב היום בישיבת סיעת הליכוד  הוא כהרגלו בקודש עקץ את נתניהו  ואמר. “יש קואליציה טובה אבל לדעתי קצת חסר ניסיון. יש ויכוחים מיותרים”, אמר ליברמן והוסיף: “אנשים קצת מתלהבים מהתקשורת”.

ליברמן היה עד לכמה ויכוחים קואליציוניים, ופנה לנתניהו ואמר: “אני מאוד מציע שאתה ויו”ר הקואליציה יריב לוין תקימו פורום שבועי של ראשי המפלגות. חייבים למסד את הפורום הזה באופן מסודר כל שבוע כדי ללבן את כל הבעיות”.

“בפורום בכיר יותר” בדו”ח ועדת שמגר, שהמליצה לפני כמה שנים על קריטריונים לשחרור מחבלים – ולא עלה לדיון בממשלה.

 על התוכנית לבנייה ביהודה ושומרון  אמר ליברמן: “אני מברך על ההחלטה לשחרר לבנייה 1,700 יחידות דיור. זאת החלטה מאוד חשובה, ואני רק מבקש שישוחררו להמשך גם עבודות פיתוח בפארק הר הצופים. זה חשוב לירושלים וחשוב למעלה אדומים וזה חשוב גם לעיסאוויה”.

 על  המשפט שיערך ביום ד’ הוא  ענה בחיוך: “לשופטים יש דיון נוסף אחריי כבר ב-10:00 אז ברור שזה לא יהיה ארוך”.

בפתח הישיבה נתניהו התייחס לאיראן: “היום בטהרן שואגים המונים מוות לאמריקה. הם מציינים בפעם ה-34 יום מיוחד לזכר ההשתלטות של כוחות המהפכה על השגרירות האמריקנית. מיותר לומר שבנוסף למוות לאמריקה הם צועקים גם מוות לישראל. מי שרוצה לראות את הפנים האמיתיות של המשטר באיראן יראה מה קורה שם היום. מי שרוצה לראות את הפנים האמיתיות של המשטר באיראן ישמע מה שאמר השליט עלי חמינאי אתמול, שארה”ב היא המדינה השנואה ביותר בתבל. במקביל הם שולחים למו”מ את הנשיא חסן רוחאני בחיוכים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.