ליברמן פרסם סרטון בניחוח אנטישמי – ומחק

יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן העלה הבוקר סרטון אנטישמי כנגד הציבור החרדי – ומחק. בסרטון הוא קורא לציבור החרדי לצאת לעבוד, “לא רוצים שתתגייסו, רוצים שתעבדו”.

יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן העלה הבוקר סרטון אנטישמי כנגד הציבור החרדי – ומחק. בסרטון הוא קורא לציבור החרדי לצאת לעבוד, “לא רוצים שתתגייסו, רוצים שתעבדו”.

ח״כ יעקב מרגי (ש״ס) מסר בתגובה לסרטון ההסתה המחפיר של ליברמן: ליברמן מסית ורוצה לקרוע את העם. בעזות פנים וללא בושה משתמש בשיטות הסתה מתקופות אפלות של ההיסטוריה.
ובשיא חוצפתו משתמש בתמונתו של הרב אלישע לוי, לוחם במלחמת ששת הימים. בניו ובנותיו שרתו בצה״ל בשרות הלאומי, נכדיו ונכדותיו משרתים היום בצהל ובשרות הלאומי.

מרגי הוסיף: “ליברמן אני ושכמותי בשס נשאנו בנטל ונושאים בנטל קליטתך כעולה חדש, שלך ושל כל אלה שאתה משתמש בשמם לשווא. תחליף קמפיין, אתה לא אמין ומילתך לא מילה”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הלם ותדהמה - שפל שלא היה כמוהו: - כשהם יורדים הם יורדים עד התהום!

  הלם ותדהמה – שפל שלא היה כמוהו: האם עירית בני ברק תתיר עבודות בשבת רח”ל??? -עיריית בני ברק ‘מודה במקצת’ שיש הסכמה על עבודות בשבת במתחם הרכבת, ומתנה את ההסכמים בהכשר רבני בסגנון המוכר המזכיר את “היתר מכירה”.

  קוי החדשות חושפים הקלטה מדבריו של ר”ע ב”ב אבי רובינשטיין לפני חצי שנה: בה הוא מזהיר את חברת נת”ע מפני עונשי שמים, וזעק כנגדם מדוע אתם עושים לנו את זה? כי זה פרצופם של הפולטיקאים החרדים המתדרדרים והמתפשרים – רוממות הדת בגרונם והרס היהדות בידם! יודעים את ריבונם ומורדים בו!

  חדשות 12 חשפו השבוע, כי ראש העיר בני ברק אבי רובינשטיין שר”י נפגש ביום רביעי האחרון עם מנכ”ל חברת נת”ע האחראית על חפירת הרכבת התחתית, וסיכם על הכשרת עבודות חפירות הרכבת המתכוננות בעוד כשנתיים בשבת, זאת בתנאי שייעשו ע”י עובדים נכריים, וכן שהעבודות יוסתרו מעיניהם של תושבי העיר ע”י כיסוי של ברזנטים על מתחם העבודות, עיריית בני ברק מודה בעיקרי הדיווח, וטוענת: כי השיחות עם משרד התחבורה וחברת נת”ע היו חיוביות ובאוירה טובה, אולם עדיין לא הושגו סיכומים מחייבים, ואלה יתקבלו רק בכפוף לפסק הלכה שיכשיר את הסיכום.

  ביהדות החרדית מגיבים בהלם וזעזוע על ההתדרדרות האיומה, לפיה ראש העיר החרדי מסכים להתיר עבודת בשבת, ומנסה להשיג פסק הלכה שיתיר את העבירה, כשיטת המזרוחני’קים שמוצאים לכל עבירה היתר של רבנים מטעם.

  מלפני חצי שנה ר”ע ב”ב אבי רובינשטיין גער בחברת נת”ע: אסור להם לחלל שבת בכל הארץ, זה לא פיקוח נפש! יש לנו הסכם שלא תחללו שבת בבני ברק, תכבדו אותו! למה אתם עושים לנו את זה? בבני ברק לא מחללים שבת מאז הקמתה למה אתם פורצים את הגדר?! עוד אמר רובינשטיין בהקלטה מלפני חצי שנה: יש להם תקלות והם לא מבינים שזה בגלל חילולי השבת – יש בשמים הקב”ה שמעניש את מי שמחלל שבת, ורואים שהעסק לא עובד ויש תקלות, אז מישהו בחברת נת”ע צריך לעשות חשבון נפש בענין הזה!

  אלו היו דבריו של רובינשטיין שר”י לפני חצי שנה, והיום הוא כבר עורך פגישות וסיכומים על חילולי שבת באמצעות היתרים מפוקפקים – כי כך דרכו של יצר הרע, היום אומר לו עשה כך ומחר אומר לו עשה, כך עד שאומר לו לך ועבוד עבודה זרה, וכך היא דרכם של כל המפלגות החרדיות, מדברים דיבורים גבוהים על ענייני הדת, אך בפועל מתדרדרים במהירות לתהום, וזה יהיה הסוף של כל אלו שמוכנים להתפשר אפילו קצת…

  בחוץ הם ימשיכו לדבר גבוהה גבוהה, אבל בפועל ימכרו את הכל. ורובינשטיין הוא רק דוגמא מוחשית לכך, וכל הרואה סוטה בקלקולה יזיר את עצמו מהיין!

  כשהם יורדים הם יורדים עד התהום!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב