ליל השבועות של צבי יחזקאלי

הכתב לענייני ערבים של ערוץ 10 שיתף את מאזיני ‘קול חי’ בשיחה מרתקת עם אבי מימרן, על ליל השבועות הפרטי שלו

צבי יחזקאלי, העיתונאי הכתב לענייני ערבים בערוץ 10 שיתף את מאזיני ‘קול חי’ בשיחה מרתקת עם אבי מימרן, על החיים החדשים מאז חזרתו בתשובה.

“היום אני מבין עד כמה שזכיתי, אין דבר כזה בעולם,” הוא פותח במונולוג אישי “אם היו מספרים לי שמתיקות התורה היא כה נפלאה, הייתי עושה זאת הרבה קודם ולא בגיל כל כך מתבגר, פספסתי המון שנים יקרות בהבל וריק, אך אף פעם לא מאוחר, כאדם שראה כל כך הרבה בחייו ולבסוף פגש את התורה, קשה להסביר את ההרגשה, זהו חידוש שאין בעולם, אין סיפוק כזה, לא מוצאים דבר כזה, תענוג עילאי.”

יחזקאלי מספר על המהפך הגדול בחייו “הגיע שלב שמאסתי בתקרת החיים ומיציתי את כל אשר יכול לעשות אדם בגילי ובמעמדי, הגעתי להבנה שאסור לי להיות ישראלי פרייאר, אני חייב עוד, לא ארשה לעצמי ללכת מהעולם בלי שאני מגיע לסיפוק אמיתי ואז זה קרה”.

“ככתב לענייני ערבים בערוץ 10” הוא מספר “אני חייב לציין שגם להם יש חלק בחזרתי בתשובה, הערבים הראו לי כמה אני יהודי בעיניהם וזה שינה לי המון על עצמי, נתן לי פרספקטיבה לחיים, לאט לאט הבנתי עד כמה היהודים הם החיות של העולם, אנו הקיום שלו ובזכותנו הוא קיים”.

יחזקאלי מתכוון ללמוד כל ליל שבועות “בלילה הקדוש אני יאמר את כל התיקון, לאחמ”כ התבקשתי להעביר שעה לבני נוער על מהות וחשיבות וזכותנו כעם היהודי הנבחר, אנצל כל רגע בעז”ה לרוחניות” מסיים העיתונאי .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.