ליצמן: לא אשב עם לפיד – לפיד: “הגזירות שלי היו לטובת החרדים”

לאחר שליצמן תקף הבוקר את לפיד ואמר כי יהדות התורה לא תשב בממשלה עם לפיד, האחרון מיהר לתקוף. ליצמן תקף את לפיד ואמר כי במהלך 4 שנים לקח לחרדים למחוק את כל גזירות לפיד

לאחר שליצמן תקף הבוקר את לפיד ואמר כי יהדות התורה לא תשב בממשלה עם לפיד, האחרון מיהר לתקוף.ליצמן תקף את לפחד ואמר כי במהלך 4 שנים לקח לחרדים למחוק את כל גזירות לפיד.

לפיד בתגובה צייץ: “רשימת הנזקים: לימודי מתמטיקה ואנגלית בחינוך החרדי, חוק הגיוס, יציאת עשרות אלפי חרדים לשוק העבודה, פרנסה והשכלה לצעירים חרדים בכל הארץ”

מוקדם יותר התייצב יו”ר יהדות התורה ח”כ יעקב ליצמן סגן שר הבריאות אצל נשיא המדינה ואמר: כפי שהודענו, אנו ממליצים לך אדוני הנשיא להטיל את הרכבת הממשלה על יו”ר הליכוד ורה”מ בנימין נתניהו. מדובר בשותפות שאנו צועדים יחד. אצלנו כולם יחד ולא יהיו כאלה שיודיעו אחר כך אחרת…

אחרי שנתיים בהם ספגנו הציבור החרדי גזירות רעות משר האוצר לפיד, השתדלנו לתקן את רוב הדברים בהם פגעו בנו. יש לנו הכרת הטוב לנתניהו ואנו בבלוק עם הליכוד והימין.

בבחירות שהיו עברנו מערכת הסתה מכוערת שלא היתה דוגמתה. מנחש איך היית אדוני הנשיא מגיב אם היו מכריזים ממשלה ללא אתיופים או ללא דרוזים וכדומה. היתה נשמעת קול זעקה ציבורית. אבל להכריז ממשלה ללא חרדים זה בסדר משום מה. הסיתו נגדנו בכל דרך וזה עבר את כל הגבולות. אנחנו נדרשים להקמת ממשלה ומקוים שאכן היא תקום במהרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.