ליצמן משיב אש: במכתב לאלי בן דהן הוא כותב: “אתה, בנט וכל סיעתך שקרנים”

בעקבות האשמה שהטיח בו אלי בן דהן מ”הבית היהודי” כותב אליו ליצמן מכתב אישי, שבו הוא חושף באופן נטול כפפות את כל השקר הגדול שמספרים השכם והערב חברי “הבית היהודי” וגם רבניהם הנכבדים.

וזה לשונו: “כמו כל עם ישראל אני עד בשבועות האחרונים לגרסה שונה ומשונה המופצת על ידי אנשי הבית היהודי. בין השאר על-ידי כבודו שהקשר בינה לבין המציאות איננה אפילו מקרי”.

לרגעים מסויימים אני משוכנע כי גם כבודו כמו אנשים וגורמים דומיננטים נוספים בהית היהודי משוכנעים באמיתות דבריהם, כי אחרת אין כל הסבר הגיוני לדבריכם.

“אני תוהה מה פשר הציטוט שנאמר על-ידי כבודו באחד מהראיונות ולפיהם “דרך אגב כאשר נפתלי בנט ואורי אריאל קיימו שיחות עם נציגי המפלגות החרדיות הן במהלך הבחירות והן לאחריהן, הם לא קיבלו תשובה חיובית והצהרה מפורשת כי הם לא ייכנסו בלעדינו אז אין טעם לבוא כלפינו בטענות.

ממשיך ליצמן במכתבו הנזעם: “אז זהו, שיש!
כבר לפני למעלה מחודש נפגשתי בחשאיות עם יו”ר הבית היהודי נפתלי בנט בבני ברק.”באותה פגישה שהתקיימה במשך למעלה משעתיים הצעתי הצעה לה היו 3 עדים ולפיה אחתום בלוק מול הבית היהודי ואתחייב שלא ניכנס לממשלה מבלעדיו. יתירה מזו, התחייבתי כי אני באופן אישי אחראי לכך שגם סיעת ש״ס לא תיכנס לממשלה מבלי שכולנו יחד ניכנס. התחייבתי להיות ערב לגבי סיעת ש״ס.

מר בנט לא סיפר באותה העת כי יש לו סיכום עם יאיר לפיד ורגע לפני לחיצת היד מצידי, מר בנט אמר “סליחה בוא נדבר קודם יחד על המהות, נשב יחד כמה אנשים, מהצד שלך ומצידי ונתקדם קודם לגבי המהות.
לא למותר לציין שאיש עד כה לא תיאם פגישה כזו. אני עדיין אני ממתין לתשובתו.

מאז ועד הלום אני שומע גרסאות אחרות שלעיתים אני חש שמא מר בנט עצמו מאמין להם, אחרת הוא והאמת כנראה לא נפגשו לעולם.

חשוב לי שכבודו ושכמותו ידעו את הדברים לאשורם ויפנימו כי בניגוד לחזות שאתם מנסים להציג, לא חוסר אונים הוביל אתכם ל’ברית החדשה’ נגד עולם התורה והחסד, אלא מניעים שונים לחלוטין שאליהם צעדתם בראש מורם ובגאווה זקופה ובידיעה ברורה שאפשר אחרת.

כיהודי מאמין אין לי ספק שדרככם החדשה לא תצלח, אולי השעה משחקת לכם, אבל כבודו יודע טוב ממני כי לא לעולם חוסן.

עד כמה שזה נשמע אבסורדי, לגטימי לחלוטין להצהיר כי החלטתם להחרים חרדים, לא לגטימי להציג חזות שהדבר נובע מחוסר ברירה. יש ברירה ואתם בכוונה תחילה דחקתם אותה מדרככם משום שהיא אינה עולה בקנה אחד עם תאוות השליטה והנקמה שאפפה אתכם בעקבות ההצלחה הנקודתית בבחירות.

שלא אובן לא כראוי, אין לי ציפיות מכם לעת הזו. אינני חושב שמכתבי זה ישנה את המציאות הנוכחית, אך בשום אופן לא אסכים לכך שדברי שקר יתקבעו כנכונים ולו בשל העובדה שאתם חוזרים עליהם עשרות פעמים ואין מי שמספר את העובדות. לא תמיד שמציגים עובדה הדבר הופך אותה לנכונה”.

לאחר שקוראים את המכתב הזה, כל מילה מיותרת.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.