ללא רה”מ ולאחר עימות סוער: חוק ההסדרה אושר בכנסת • וידאו

לאחר ש-60 חברי כנסת תמכו ו-52 התנגדו, אושר חוק ההסדרה בקריאה שנייה ושלישית, למרות היעדרותו של נתניהו. 52 חברי כנסת התנגדו, בהם בני בגין מהליכוד. בבית היהודי חוגגים: “עשינו היסטוריה”. הרצוג: “חוק שמסכן את המדינה”.

ציפי לבני פרסמה סרטון ועליו כתבה: “יום רע בהיסטוריה של ישראל. מיעוט קיצוני וכוחני, בחסות מנהיג חלש, מוביל את כולנו למצדה. חייבים להחליף אותם – זאת מלחמה על הבית”. הנה שבע סיבות למה חוק ההסדרה שהכנסת אישרה הערב רע לישראל”

הסרטון שלבני פרסמה

‏היום שבו חוק ההסדרה עבר – הוא יום רע בהיסטוריה של ישראל. מיעוט קיצוני וכוחני, בחסות מנהיג חלש, מוביל את כולנו למצדה. חייבים להחליף אותם – זאת מלחמה על הבית. הנה שבע סיבות למה חוק ההסדרה שאושר הוא רע לישראל. שתפו

‎Posted by ‎Tzipi Livni – ציפי לבני‎ on‎ יום שני 6 פברואר 2017

“חוק ההסדרה הוא אות קלון לכנסת ישראל”, אמרו בתנועת “שלום עכשיו”. “עליו חתום אדם אחד – בנימין נתניהו, שמפקיר את עתיד ישראל בידי מיעוט קיצוני, ותומך בחוק שהוא והיועץ המשפטי לממשלה מזהירים ממנו. נתניהו מוכן לאפשר גזל אדמות, לסכן את קציני צה”ל ולגרור את ישראל לבית הדין הבינלאומי בהאג והכול למען הישרדות פוליטית. אל מול הטירוף הזה נהיה אנחנו המבוגר אחראי ונבלום את החוק המסוכן הזה בבג”ץ”.

זהבה גלאון יו”ר מרצ תקפה בזעם. “לא משנה באיזה שמות ינסו להסתיר את הרפש הזה, הממשלה העבירה עכשיו חוק שהופך גניבה מפלסטינים לחוקית וידם לא רעדה לרגע. ככה פשוט”.

יו”ר הבית היהודי נפתלי בנט צייץ בחשבון הטוויטר שלו מילה יחידה: “מהפך”. סגנית שרת החוץ ציפי חוטובלי צייצה בחשבון הטוויטר שלה לאלר אישור החוק כי “החוק הזה ימנע החרבת בתים. תודה למתיישבי עמונה שבזכותם נכנס חוק ההסדרה לספר החוקים”.

שר התיירות יריב לוין שיבח “הלילה החזרנו את מושכות ההובלה לידנו שלנו”. סגן שר הביטחון אלי בן דהן שיבח “היום עשינו היסטוריה. ממשלת ישראל מקבלת אחריות על ההתיישבות ביהודה ושומרון. חוק ההסדרה הוא הצעד הראשון לקראת החלת הריבונות בכל יהודה ושומרון”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.