למרות הכעס ברחוב החרדי: חב”ד מחבקת את שר הדתות

למרות הכעס הרב בציבור החרדי על ממשלת הזדון, הבוקר (שלישי) הגיע השר לשירותי דת מר מתן כהנא לכפר חב”ד והתקבל בחום על ידי אגודת חסידי חב”ד.

למרות הכעס הרב בציבור החרדי על ממשלת הזדון, הבוקר (שלישי) הגיע השר לשירותי דת מר מתן כהנא לכפר חב”ד והתקבל בחום על ידי אגודת חסידי חב”ד.

הביקור נפתח בפרדס האתרוגים כאשר השליח הרב לוריא בעל הפרדס, לימד את השר את רזי גידול האתרוגים שגדלו מזרעי אתרוגו של הרבי מליובאוויטש שנקטף בקלאבריא שבאיטליה.

משם הגיע לבית אגודת חסידי חב”ד 770 שם קיבל את פניו מנהל בית אגו”ח הרב מנחם לאטאר, השר צפה במראות קודש מהרבי ונכנס לחדר הרבי להתפלל יחד עם צוותו.

החלק המרכזי בביקור היתה ישיבת עבודה עם הנהלת אגודת חסידי חב”ד וצעירי חב”ד שהפכה מהר מאוד להתוועדות.

הרב אריאל למברג מזכל אגודת חסידי חב”ד פתח בסקירה על עבודת חב”ד והרצון לשיתוף פעולה ותקצוב המשרד וכך גם בנושא מינוי רבני חב”ד בערים ובישובים.

לאחר אמירת ‘לחיים’ יו”ר אגודת חסידי חב”ד וצאגו”ח הרב יוסף יצחק אהרונוב, דיבר על נושא שלמות ארץ הקודש והבהיר את דברי הרבי בעניין שלמות ארצנו הקדושה לגבולותיה.

הרב לוי וילנקין מצעירי חב”ד האמון על כל העבודה האדירה המתבצעת בימים אלה של חגי תשרי הציג את העבודה הגדולה של השלוחים בכל הגזרות והביע רצון שהעבודת השלוחים תזכה לתקצוב מתאים ממשרד לענייני דת.

הרב נפתלי ליפסקר הציג את מפת השליחות של 1020 שלוחים באהק.

הרב דוד קורץ הציג במצגת את הפרוייקטים החדשים

השר מתן כהנא, פתח ואמר כי בשבילו חב”ד זו גירסא דינקותא וכי הוא בישוב בית גמליאל היה פעיל במועדוני חב”ד שהופעלו על ידי הרב אלימלך שחר, ופצח בשירי הימנוני מועדון חב”ד. השר הוסיף כי לשכתו תמשיך את הקשר עם אנשי חב״ד
במטרה להביא לכך שלעבודה הגדולה שנעשית על ידי השלוחים יינתן לה ביטוי בעבודת המשרד.

בפגישה השתתף גם הרב יחיאל גלוכובסקי, שדיבר בחום ושיתף מעבודת השלוחים בעירו .

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.