“לפחות ישי דיבר אמת”

בעקבות החלטת דרעי לעזוב את משרד הכלכלה לטובת אישור מתווה הגז, כבל עוקץ את דרעי בפייסבוק “עדיף כבר היה להתעמת מול אלי ישי שתפיסותיו בעיניי הן רחמנא לצלן, אבל לפחות אמת דיבר וידעתי תמיד מה ניתן לצפות ממנו” {כבל עוקץ}

לאחר הראיון של דרעי בפגוש את העיתונות  בחדשות 2 בו הודיע כי בכוונתו להתפטר מתפקיד שר הכלכלה, דבר שגורם להעברת הסמכויות בנושא מתווה הגז – מותח חבר הכנסת איתן כבל ביקורת חריפה כנגד דרעי.

“מעתה אצטרך לבקש סליחה מכל מי שאמר לי, מביתך ומחוצה לו כי האריה נשאר אריה, ורק השיטות השתנו. אדגיש בפניך שכמעט תמיד עמדתי מול “המלעיזים” ואמרתי חזור ואמור, שדרעי של היום השתנה והוא עתה אריה מכלוף דרעי נציגם של השכבות החלשות ולא עושה דברם של ראש הממשלה ושל הטייקונים”. כותב כבל בפייסבוק.

כבל עוקץ את דרעי “עדיף כבר היה להתעמת מול אלי ישי שתפיסותיו בעיניי הן רחמנא לצלן, אבל לפחות אמת דיבר וידעתי תמיד מה ניתן לצפות ממנו. אם אתה חושב שתרגיל של העברת הסמכויות, השקוף כל כך, מנקה אותך משותפות למעשה, אז טעות בידך. עדיף שתחתום, מאשר הזאב יתכסה בעור של כבש ויחשוב שהצליח להערים עלינו.

“אדוני השר, הסמכויות הן שלך, והעברתן לראש הממשלה אינן מנקות אותך כלל וכלל אלא הופכות אותך לשותף בכיר, נכלולי ונקלה”. מסכם כבל.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.