“המלחמה באשדוד – התערבות באורחות חייו של האחר”

בראיון ל’קול ברמה’ התייחס יו”ר יש עתיד יאיר לפיד למאבר באשדוד: “המתחם באשדוד לא נמצא באזור חרדי!”, וגם לחקירות נתניהו: “כולנו מבינים מהמשטרה שיש דברים בדרך”

בראיון נדיר למדי לתקשורת החרדית, התייחס הבוקר יו”ר ‘יש עתיד’ ח”כ יאיר לפיד לדודי שוומנפלד ויקי אדמקר בקול ברמה:, לשלל סוגיות העומדות על הפרק.

בדבריו אמר לפיד: “אני בעד הידברות עם החרדים ולכן גם עולה לשידור ברדיו חרדי, אבל לפני הכל יש לי עקרונות. לכל אדם יש זכות לחנך את ילדיו כמו שהוא רוצה. אין לי שום עניין לגרום לאברך להפסיק ללמוד”.

בהמשך התייחס לחוק המרכולים ולמאבקי השבת באשדוד: “ראש העיר לסרי מפעיל את החוק באשדוד בגלל החרדים מהקואליציה שלו שאילצו אותו להפעיל, זאת בעקבות חוק המרכולים. המתחם המדובר באשדוד לא נמצא באזור חרדי והמלחמה הזו היא התערבות באורחות חייו של האחר”.

בהקשר לפרשיות ראש הממשלה נתניהו, עליהן נשאל, אמר לפיד: “כולנו מבינים מהמשטרה שיש דברים בדרך. ישנה חומרת המלצות שאם נתניהו יגיע אליה הוא לא יוכל לנהל את המדינה. ראש ממשלה לא יכול לנהל נושאים חשובים בעודו נמצא בבלגן שכזה. אני מכבד את נתניהו ומעדיף להמתין לראות מה יילד יום”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.