לפיד והפנטזיות: “ביבי שופך מאות מיליונים על הרשתות החברתיות”

יו”ר יש עתיד יאיר לפיד התייחס בישיבת הסיעה שלו האחרונה לפני צאת הכנסת לפגרת בחירות להתנהלותו של נתניהו מול התקשורת, “לנתניהו יש שני עתונים שעובדים אצלו. תחנת טלוויזיה משלו. שדרני רדיו שמקבלים דף מסרים ישר מנתן אשל”, טען לפיד בפתח ישיבת הסיעה

יו”ר יש עתיד יאיר לפיד התייחס בישיבת הסיעה שלו האחרונה לפני צאת הכנסת לפגרת בחירות להתנהלותו של נתניהו מול התקשורת, “לנתניהו יש שני עתונים שעובדים אצלו. תחנת טלוויזיה משלו. שדרני רדיו שמקבלים דף מסרים ישר מנתן אשל”, טען לפיד בפתח ישיבת הסיעה.

“יש לו כסף בלי הגבלה”. המשיך לפיד, “אף אחד לא יודע מאיפה. שופך מאות מיליונים על הרשתות החברתיות. יש לו שרי ממשלה שזוחלים סביבו על הגחון. נטולי דיעה משלהם”.

לפיד המשיך ותקף את נתניהו,”הוא לא נואם, הוא לא מתראיין. הוא בבונקר. אבל הוא בנה מגפון. עשרים שנה הוא בנה מערך מושחת, ענק, שעובד בשבילו. מכונה של שטיפת מוח. מפיץ רעל בכמויות אדירות.
ואז הוא מתבכיין שהתקשורת שמאלנית. מחפש כל היום איזה גרבוז להיעלב ממנו. שהוא יוכל להגיד שרודפים אותו”.

מי כבר נשאר לרדוף אותו? חצי מהתקשורת משותקת מרוב פחד והחצי השני עובד אצלו. הוא השתלט על המערכת ובסוף אומרים לנו “לא שומעים אתכם”.

אנחנו, החדר הזה, נעשה הכל. אתם מכירים אותי. נלך לכל פרלמנט, כל בית קפה, כל שוק, כל מרכז קניות. גם כל תחנת רדיו וטלוויזיה. אבל זה לא מספיק. אני אומר לכל מי ששומע אותנו – אתם רוצים לנצח, תעזרו. מול המכונה המרושעת של ביבי, בואו נביא מיליון מכונות קטנות וזריזות וחכמות.

לפיד שירטט תכנית פעולה לחבריו במפלגה, “מול המיליונים שהוא שופך יש לכם פייסבוק. יש לכם חברים. יש לכם שכנים. יש לכם קבוצות ווטצאפ. אתם שומעים ראיון של גבי ברדיו, תפיצו. אתם רואים נאום של בני, תפיצו. יש לנו כוח. הכוח אצלנו. זה העולם החדש. כל אזרח עם סמארטפון הוא תחנת שידור. כל מי שיש לו פייסבוק, יכול לשנות את המציאות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.