לפיד: “נבטל את המרכולים והגיוס”

“נבטל את חוק המרכולים, נקדם את חוק הגיוס שלנו, הגיעה זמנה של הממשלה הזו ללכת הביתה ולא לחזור”, הכריז לפיד בפתח פתיחת מושב הקיץ של הכנסת

יו”ר יש עתיד, יאיר לפיד הגיע הבוקר למשכן הכנסת לרגל פתיחת כנס הקיץ של הכנסת: “נבטל את חוק המרכולים, נקדם את חוק הגיוס שלנו, הגיעה זמנה של הממשלה הזו ללכת הביתה ולא לחזור”, הכריז לפיד.

“רגע לפני שהיא מסכסכת אותנו אחד נגד השני באופן שלא יהיה ניתן לשיקום. רגע לפני שהיא משחיתה באופן סופי את המדינה הנהדרת והמופלאה שלנו. הגיעה זמנה של הממשלה הזו ללכת הביתה ולא לחזור”, אמר לפיד.

“ראש הממשלה נתניהו הגיע למסקנה שהוא לא רוצה שיהיה פה עם אחד. כמה שנריב יותר, כמה שנשנא אחד את השני יותר, עדיף מבחינתו.”

לפיד הוסיף “מי ייתן וזה יהיה לא רק המושב הקצר ביותר, אלא גם המושב האחרון. הפוליטיקה  הפכה להיות הבעיה מספר 1 של המדינה.”

לפיד הוסיף בביקורת על הממשלה: בזמן שאני מוביל מאבק כדי להוציא את החיזבאללה מחוץ לחוק באירופה, במה הממשלה הזו עסוקה? בעצמה. עוד לפני שנפתח המושב שרת המשפטים שקד ושר התיירות לוין הודיעו שבאופן חסר תקדים הם הולכים לקדם הצעת חוק פרטית. איזו הצעת חוק? חוק אחדות ירושלים? חוק המלחמה בטרור? חוק המאבק ביוקר המחיה? מה פתאום… חוק הג’ובים! זה מה שחשוב להם. בשביל זה הם מוכנים לשבור את כל הכללים. ג’ובים לחברי מרכז. ג’ובים למקורבים. ג’ובים לאלה שיסדרו את המכרזים לחברים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.