לפי דרישה: דרעי זכה בתואר ‘הרב’ – לח”כ ישי לא פירגנו

למי שהתרגל עד היום לקרוא או לשמוע בתקשורת החרדית את התואר ‘הרב’ שהפך להיות מוצמד באופן כמעט אוטומטי (למה אוטומטי? תשאלו את ‘יתד’ ו’המודיע’) לכל ח”כ או שר חרדי הופתע לגלות כי יש כאלו שדורשים את התואר לעצמם גם שאין לכך שום בסיס ואם אחרים לא ייתנו להם את התואר המבוקש אזי לשכת הח”כ המכובד תיאלץ לדרוש את התואר בעצמם בחינת ‘יהללך זר ולא, פיך’.

בכנס של ‘בשבע’ שמתקיים היום (שני), מחלקים תוארים חינם ולפי בקשה. כך קיבל ח”כ אריה דרעי את התואר הרב לפני אזכור שמו, ואילו ח”כ ישי, נשאר בתוארו מימים ימימה- ח”כ ותו לא.

העיתונאי יהודה שלזינגר, בדף הפייסבוק שלו מעלה את הנושא וכותב:” ‘הרב’ אריה דרעי והח”כ אלי ישי. תקראו לי טרחן או נודניק אבל כשהסתכלתי על המודעה של כנס ‘בשבע’ שיתחיל מחר ההבדל הזה מיד קפץ לי”.

שלזינגר לא התעצל ואף טרח לבדוק מדוע יש מי שזוכה ואילו האחר לא: “כדי להבין עבור מי מהמיזרוחניקים, מארגני הכנס, דרעי הוא ‘רב’ וישי הוא רק ‘הח”כ אליהו’ הרמתי טלפון”.

והוא חושף כי “מסתבר שלא המארגנים החליטו אלא בסך הכל מילאו דרישות מדויקות של הלשכות….” את הסטטוס סיים בשאלה: “מה זה אומר לכם”?

לאחר כמה שעות, פרסם שלזינגר את הידיעה הבאה ולפיה “הקנאה התאווה והכבוד מוציאים את האדם מן ‘האולם’- ‘הרב’ אריה דרעי ביטל את השתתפותו בכנס”.

יתכן כי הפריע לו התואר ‘הרב’ או שהפריע לו שח”כ ישי לא זכה בו גם? הפתרונות לדרעי ושיגיונותיו.

בהכנת הכתבה השתתף יוחאי דנינו

unnamed

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.