לצד עשרות אדמורי”ם: הגר”מ מאזוז ישתתף בכנס הבחירות של ג’

פרסום ראשון: הגר”מ מאזוז צפוי להשתתף הערב בכנס הבחירות של יהדות התורה בהשתתפות עשרות אדמו”רים ואלפי משתתפים בבנייני האומה.

פרסום ראשון: הגר”מ מאזוז צפוי להשתתף הערב בכנס הבחירות של יהדות התורה בהשתתפות עשרות אדמו”רים ואלפי משתתפים בבנייני האומה.

במקביל, בשעה זו מתקיימת פגישה ראשונה לאחר האיחוד בין המפלגות: בדקות הקרובות יו”ר יחד אלי ישי יפגש בבית ‘דגל’ התורה עם יו”ר ‘דגל’ ח”כ משה גפני לדון על שיתוף הפעולה לקראת הבחירות.

אחרי שאמש, הגר”מ מאזוז יצא בקריאת קודש לכל שומעי לקחו ותלמידיו להצביע אך ורק ליהדות התורה, הבוקר פרסמנו לראשונה כי ככל הנראה ראש הישיבה הרב מאיר מאזוז אף יגיע לכנס הגדול שייערך הערב בבנייני האומה, “בעד עמך”, עם מעל 100 אדמו”רים וגדולי ישראל לחיזוק מפלגת יהדות התורה.

כינוס האדמו”רים הערב: בשעה הקרובה יותקנו מסכים וציוד הקרנה בעשרות מוקדי שידור בריכוזים החרדיים.

מזכיר מועצגה”ת יעקב ולצר ינחה את המעמד.

מעל 100 אדמו”רים ורבנים חסידיים אישרו השתתפותם.

הגר”מ מאזוז התייחס בפתח שיעורו השבועי על ההחלטה לתמוך בבחירות הקרובות ב-ג’. תחילה הסביר הרב שה”שמאל” מסוכן ליהדות ועוקר את התורה, וא”א לדעת מה הוא יעולל לנו. בהמשך השיעור טען כי שס הציעה לו להיות מנהיג הדור – באם יבגוד באלי ישי.

“אין להם לא שבת ולא כיפור. כלום. לכן אסור להצביע לא גנץ ולא לפיד, ולא כל האנשים האלה. אמנם יש לנו רמז ב”גנץ”. גנץ – ר”ת: ג’ נצביע”.

כאן הרחיב הרב את הדיבור, מדוע הוא החליט לתמוך בג’. האשכנזים אנשים טובים שדואגים לכולם. דואגים לתורה ומקדשים שם ה’. אפילו החילונים מכבדים אותם, לפני כמה זמן התפרסם שהשר הכי פופולרי – אפילו אצל החילונים – זה ליצמן. כי גם החילונים כשהם רואים מישהו שיודע להתעקש על האמת שלו, הם מכבדים אותו. לא היתה לנו ברירה כי שס עשו איתנו “ברוגז”. עושים “וטו” עלינו בכל מקום.

הרב המשיך ואמר: “וטו” בש”ס מותר להם, כי זה שלהם, אבל “וטו” אצל ביבי, ועוד ועוד. זה לא דרך התורה ככה להלחם. אבל ה”וטו” הזה שהם מנסים לעשות לנו התבטל ב”ה ביום “וטו” (=21) כ”א באדר ב’ – ב”ה יצאנו לחופשי. הפעם תומכים ב”יהדות התורה”.

ראש הישיבה המשיך לדבר בשבח אגודת ישראל, “יהדות התורה” היא הוקמה בזמנו כדי להלחם נגד המשכילים, וגם היום הם נלחמים על קדשי ישראל בצורה חזקה מאד. וזה שמה “אגודת ישראל” – מה זה “אגודה” כל מיני דברים, כמו “ארבעת המינים” – לולב, הדס, אתרוג. גם פה זה אגודה של יהודים שמתאחדים יחד למען התורה. להגן על התורה.
כי הם מסמלים את השלום. כל הזמן היינו רחוקים מהם, היה לנו את הספרדים שלנו (= שס) אבל מה לעשות הספרדים שלנו לא כ”כ אוהבים אותנו, הם אוהבים שאני אבגוד באלי ישי. שאנחנו חברים שנים, הם רוצים על לא-דבר אני יבגוד בו. למה שאני אבגוד בו?! למה אני לא עוזב את אלי ישי? מי שיש לו חבר שנים רבות, והוא לא חטא לו אין שום סיבה לעזוב אותו.
אומרים לי, בוא תבגוד באלי ישי, ותהיה לנו “מנהיג הדור”, לא רוצה להיות מנהיג הדור. לא רוצה. תנו לי את הפינה שלי, לימוד התלמידים זה שווה את כל המנהיגות של הדור. אני מנהיג הדור? השתגעתם?! אני יהיה מנהיג הדור? אין לכם מה לעשות?!

“כל מי ששומע לנו, ורוצה שבניו יצאו יראי שמים, יצביע הפעם ג’

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא נעים...יעשו ממנו בדיחה

  ירגיש קצת מה זה כשהאשכנזים מתנשאים עליך וזאת למרות שהרב מזוז יהיה כנראה הכי חכם שם

  דיייב |
  הגב
 2. ימים של משיח

  ימים גדולים לעם ישראל, הרבה נחת לאבא שבשמיים

  אברהם |
  הגב