לקראת מפלה? הסקר שמדאיג את בני גנץ

סקר שערך פרופסור קמיל פוקס עבור ערוץ 13 מלמד כי מפלגת ‘כחול לבן’ הולכת ומאבדת מנדטים – אך גוש השמאל אינו נחלש. 

סקר שערך פרופסור קמיל פוקס עבור ערוץ 13 מלמד כי מפלגת ‘כחול לבן’ הולכת ומאבדת מנדטים – אך גוש השמאל אינו נחלש.

הליכוד בראשות נתניהו מקבלת 33 מנדטים וחוזרת להוביל, כחול לבן יורדת מ-36 ל-32, ירידה משמעותית שנובעת ככל הנראה מפרסום פרשת השחיתות של גנץ.

הרשימה המשותפת מקבלת בסקר 14, העבודה-גשר-מרצ 10.

ש”ס עולה ל-8, יהדות התורה יציבה עם 7, ימינה 8, ישראל ביתנו 8.

עוצמה יהודית 2%.

גושים: ימין-חרדים 56, מרכז-שמאל 56, ליברמן 8.

בהתאמה לראשות ממשלה: נתניהו מוביל עם 44%, גנץ מתרסק ומקבל 30%.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "לא מדבר עם ערכאות"

  המפגין הסדרתי הסביר לשופט: “לא מדבר עם ערכאות”

  איש ‘הפלג הירושלמי’ הקיצוני, הרב הצדיק, הקדוש, והגיבור חייל, המוסר נפשו וגופו על קידוש שם שמים, הגאון הצדיק והקדוש רבי משה איראם שליט”א, נעצר ע”י בלשי המשטרה בסמוך ל’וועד [ש מ ד] הישיבות’, כאשר לא הסכים לדבר עם השופט, הוא נעצר ליומיים, בעוון “ביזוי בית המשפט”

  הנ”ל הוא צדיק יסוד עולם ~ ~ ~ הרשעים הכופרים אינם אוהבים את החיים מצד עצמם, אלא מצד שהם בעלי תאוה ועוברים עבירות חמורות כל הזמן. הצדיקים, לעומת זאת, מבינים שלחיים אין ערך מצד עצמם, אלא רק מצד שהם מובילים אל העולם הבא, על ידי קדושת החיים של דביקות בתורה ויראת שמים, ולא בכפירה כמו הציונים. וזוהי כוונת הפסוק “בית רשעים ישמד — ואהל ישרים יפריח”.

  הצדיק הוא “היסוד” שממנו ממשיך העולם, ממנו יש תולדות וקיום לכל העולם כולו. כאשר ישנה סופה – הרשע מאבד את קיומו, והצדיק נשאר וזוכה לייסד את העולם ואת המשכיותו. ואיש ‘הפלג הירושלמי’ הקיצוני מוה”ר הגאון רבי משה איראם שליט”א הוא צדיק יסוד עולם שממנו יש תולדות וקיום לכל העולם כולו. והוא מגין על הדור שלנו. !!!!

  "לא מדבר עם ערכאות" |
  הגב