לראשונה חסות לקבוצה באמצעות ביטקוין

ביטס אוף גולד, חברת הביטקוין הגדולה בישראל, תהפוך לנותנת החסות הרשמית של קבוצת מכבי ראשון לציון בכדוריד. החסות עצמה תינתן במטבע הדיגיטלי ביטקוין והחברה אף תציע לשחקנים להמיר חלק ממשכורתם לביטקוין. המהלך מצטרף לטרנד עולמי בתחום במסגרתו החלו סדרה של קבוצות בליגות שונות בהן הפרימייר-ליג האנגלית (קבוצות לסטר סיטי וטוטנהאם) וקבוצות בדנמרק ותורכיה לקבל תשלומים וחסויות בביטקוין.

מנכ”ל ביטס אוף גולד, יובל רואש, הוא משחקני העבר של מכבי ראשון לציון ואף זכה עימה באליפות ישראל בעונת 2016-7. רואש סיפר על הרעיון מאחורי מתן החסות לקבוצה: “כדוריד, כמו ביטקוין, הוא ענף מרתק שלא זוכה לפופולריות שמגיעה לו. נפלה בחלקי ההזדמנות להחזיר בצורה זו לענף ולקבוצה שנתנה לי כל כך הרבה. לביטס אוף גולד ולמכבי ראשל”צ יש לא מעט ערכים משותפים, בהם מקצוענות, חתירה למצוינות, והרצון העז לתת בחזרה לקהל ולקהילה. אנחנו רואים איך הקבוצה מצעידה את הענף קדימה ואנחנו רוצים להיות איתם לאורך הדרך”.

מביטס אוף גולד נמסר שמטרתם הנוספת בשיתוף הפעולה, היא להנגיש וללמד את התחום המתפתח, והחברה מחויבת להשקיע במתן כלים להבנת חשיבות הכלכלה החדשה שצפויה לשנות את העולם הפיננסי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.