מדוע הרב בן ארצי לא חזה את ההפיכה?

האם יש רב אחד שחזה את כל אשר אירע בשבוע האחרון? כן אותו רב שמופיע בסרטי היוטיוב מידי שבוע ומנפק תחזית שבועית על שיטפונות במזרח, רעידות אדמה במערב ו”תחזרו לישראל”. גולש כאוב כותב לקוקר. {דעה}

הטלטלה שחווה בימים אלו העולם מציב בפנינו תמרור אזהרה לעתיד, ומוסר השכל מאידך, ששופך אור על המערבולת העולמית שיכולה בתוך כמה שעות להפוך סדרי בראשית ולהשפיל רודנים ועריצים עלי סמארטפון בתקווה שהעם יציל אותך וישיב אותך לארמון המלוכה.

בליל יום חמישי הלכנו לישון עם התמונות הקשות מצרפת, מטורף מדאע”ש עלה על משאית ומחץ למוות 84 צרפתיים שבסך הכל רצו לחגוג את יום הבסטלייה בפריז. לא חלפו 24 שעות ובמרחק של אלפי קילומטרים משם התחוללה הפיכה צבאית שסוכלה בסופו של לילה דרמטי בו נראו טנקים ברחובות, רמטכ”ל שנחטף והושב לבסיסו, ועוד שורה של אירועים שאהוד יערי כבר מנה.

ומי בכלל זוכר את הברזיקט בבריטניה, שלא לדבר על הפיגועים היומיומיים שמתחוללים בארצנו.

רק שאלה ברשותכם, מכל הרשימה שפירטתי לעיל: האם יש רב אחד שחזה את כל אשר אירע בשבוע האחרון? אני מתכוון למי שמתיימר להציג את עצמו כנביא. כן אותו רב שמופיע בסרטי היוטיוב מידי שבוע ומנפק תחזית שבועית על שיטפונות במזרח, רעידות אדמה במערב ו”תחזרו לישראל”. ממש קל לחזות רעידות באיזורים שהקב”ה כבר הטמיע בטבע שהם אכן יתרחשו. מעניין מדוע אותו טרקטוריסט לשעבר לא צפה את התהפוכות שהתרחשו בטורקיה ובפריז בתחזית השבועית שלו.

בכלל, אם שמתם לב, באחרונה החלה תופעת המחרטטים בתשובה שצצו כפטריות לאחר הגשם, אותם אלו שהחלו לכבוש את ההמון הנבער. אחד מהם מכחיש שואה השני מדבר בלשון בוטה ואינה ראויה ששופכת אור על המחשבות המתרוצצות במוחם הקודח משטויות והבלים שמובילים אותנו להסתמך אך ורק על פי גדולי ישראל שאינם מתיימרים לחזות את הנסתרות ובסך הכל נוסכים בנו הרבה אמונה ותקווה לעתיד טוב יותר.

שורת סיום, כשרואים את סיר הלחץ העולמי המבעבע, לא צריך להיות נביא בשביל להבין כי אנו נמצאים בעקבתא דמשיחא כפי שכבר אמרו גדולי ישראל.

המאמר על דעת הגולש בלבד

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דברי אמת גם בפרשת חטיפת הנערים הוא פידח וחוץ מיזה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב