מהומה בהר המנוחות: נוכל עקץ את המשפחה האבלה

בחג נפטר להם יקירם – ובמוצאי החג נעקצו: נוכל דרש אלפי שקלים לטפל כדי בענייני קבורתו בהר המנוחות של צעיר בן 30 שנפטר בחג בירושלים, ונעלם עם הכסף

דווקא בשעה הקשה ביותר: אדם בעל חזות דתית עקץ אמש 15 אלף שקל ממשפחה ששכלה את בנה,  בן 30, שנפטר מסיבוך לאחר שעבר ניתוח, ונעלם, כך פורסם הבוקר באתר ‘ישראל היום’. רק לאחר שהמתינו לאנשי החברא קדישא ואלו לא הגיעו התגלה כי נעקצו ברגע הכי קשה בחיים.

כאן צריך לציין כי כמובן שעות לאחר אסון כמו פטירת בן משפחה הן שעות מבלבלות, לא ברור לאן להתקשר, איך קוברים, איפה קוברים, מי מטפל בכל הנושא הזה, וכאן הגיע “מלאך” שהכריז כי יעשה הכל עבורם – ונעלם.

מדובר על מקרה של צעיר בן 30 שעבר ניתוח ונפטר במהלך החג כתוצאה מהסיבוכים מהניתוח. אדם שאותו לא הכירו ניגש אליהם בעת שהמתינו בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, והציע להם לטפל בכל ענייני הקבורה תמורת סכום הכסף הגדול. אלו שילמו את הסכום במזומן וההלוויה נקבעה אמש לשעה 22:30 בבית העלמין הר המנוחות בבירה.

בני המשפחה המתינו לרכב החברא קדישא שאמור היה להגיע עם גופת הנפטר, אולם לאחר כחצי שעה, כשבושש כלי הרכב להגיע, הם התקשרו לבית החולים ושם גילו כי הגופה ממתינה בחדר המתים ואיש לא טיפל בנושא. הם התקשרו לאדם שאליו שילמו, אולם המספר לא היה זמין. כאן הבינו כי נפלו קרבן לעקיצה.

רק לפנות בוקר נטמן הצעיר שנפטר, זאת לאחר שאנשי החברא קדישא בירושלים התארגנו וגייסו כסף להלוויה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.