מה היה בביתו של הזמר חיים ישראל? המתלוננת נגד שפר חושפת • וידאו

הערב נחשף בחדשות 10 כי המתלוננת נגד שפר ע’ סיפרה בחקירתה כי שפר לקח אותה באמצע הלילה, בניגוד לִרצונה, לביתו של הזמר החרדי חיים ישראל, שם שהו 5 אנשים. מה היה בבית של חיים ישראל? צפו בכתבה המלאה

פרטים נוספים הערב בפרשה שנחשפה בערוץ 2: היום הותר לפרסום כי גיל שפר ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה, נחקר בפרשה חדשה כחשוד במעשה מגונה ובכליאת שווא.

הערב נחשף בחדשות 10, כי המתלוננת ע’ סיפרה בחקירתה כי שפר לקח אותה באמצע הלילה, בניגוד לִרצונה, לביתו של הזמר חיים ישראל,  לטענתה, רק לאחר ששהתה שם פרק זמן ארוך נענה להפצרותיה והחזיר אותה לביתה.

בתחילה, גיל שפר שיכנע אותה לבוא לביתו של הזמר החסידי, רק לאחר מספר בקשות מצידו היא ניאותה לבוא לביתו של  הזמר החסידי חיים ישראל בפתח תקווה, שם שהו לצדו – לא פחות מ- 5 אנשים שהיו שיכורים. בשלב מסוים שפר ניסה לשדל את האמנית שתבצע קטע אומנתי מול הנוכחים. הזמר חיים ישראל עצמו אמר לחדשות 10 כי “אין לו מושג על מה הם מדברים”.

צפו בכתבה המלאה

היכנסו לידיעות המרכזיות של המהדורה: המתלוננת נגד גיל שפר, בכיר לשעבר בלשכת ראש הממשלה: "הוא ניסה לנשק אותי בכוח". לדיווח המלא של ברוך קרא >> http://bit.ly/2gQoSa7וגם: דורון הרמן- כתב פלילים ואביעד גליקמן Aviad Glickman עם פרטים חדשים על חקירתה במשטרה של שרה נתניהו >> http://bit.ly/2gJKIzX

פורסם על ידי ‏החדשות 13‏ ב- יום חמישי, 1 בדצמבר 2016

על-פי החשד, רק כעבור זמן ארוך הם יצאו מהבית, ביציאתה מהמכונית  מקורבו של נתניהו, גיל  שפר,  ניסה להטריד אותה בכוח, כך לדבריה.

יודגש, כי הזמר החסידי  חיים ישראל לא מעורב בפרשה המדוברת ואינו חשוד במקרה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.