מודיעין עילית: נח אדלר יתמודד מול גוטרמן לראשות העיר – מזרחי: “לא ארוץ עם ש”ס”

 הבחירות במודיעין עילית: שם חדש נוסף למערכת הבחירות, נח אדלר מי שכיהן כחבר העירייה בעבר הודיע על כוונתו להתמודד לראשות העיר מודיעין עילית.

אדלר כבר פיזר ביממה האחרונה חוברות ברחבי העיר מודיעין עילית אותה הוא העביר לידי מקורביו שפועלים להגיע למכסה של  כ-1500 חתימות שיקנו לו את האפשרות להתמודד לראשות העיר.

אין זו הפעם הראשונה שאדלר מנופף באיום מול ראש העיר גוטרמן, בבחירות הקודמות הוא כבר הספיק להציף את העיר החרדית בחוברות, והדרך אל המירוץ הייתה סלולה, אלא שביום האחרון אדלר תפס רגלים קרות ופרש מהמירוץ.

נח אדלר אומר ל’קוקר’ כי עתה הוא מעדיף שלא לדבר והוא מחכה לראות מי יהיה המעומד לראשות העיר, כעת נדמה שאין הכרעה  בבתיהם של גדולי ישראל ואדלר מחכה לראות: מה ילד יום.

האם הפעם אדלר שוב יבצע ‘ויברח’? שאלנו את יוני מזרחי מעמותת ‘חרדים’, שמתמודד למועצה. מזרחי עצמו חושב כי מדובר בספין, את הסיבות הוא מעדיף לשמור בבטן. מזרחי מתייחס ליריבו   צפריר שרוני יו”ר הבית היהודי במודיעין עילית שטען בראיון בקל חי  וסיפר כי ” קבלנו בקשה מיוני מזרחי להתחבר אלינו ולא הסכמנו” “מדובר בבדיחה” ותו לא. קובע מזרחי.  שרוני מתמודד על המשבצת של גני מודיעין  במטרה לכרסם בכוחינו, הציבור פיקח והוא לא מתרגש מהספינים של גוטרמן שמריץ את שרוני למועצה.

על החיזורים מש”ס הוא אומר: “זה לא רציני, לא יצא מזה כלום, אנחנו נרוץ עד הסוף” .

יש לציין, כי שמם של מנחם שפירא ויעקב ולנשטיין עלה כאפשרות שהם ירוצו לראשות העיר ויקבלו את תמיכתם של גדולי ישראל, אולם  בנתיים  אין הכרעה בחזון איש 5 ושום דבר לא סגור.

גוטרמן, כך נראה לא יותר בקלות על ראשות העיר בפעם הרביעית ברציפות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחחח שרוני מועמד של גוטרמן איזה בדיחה טובה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב