מונציפלי: ש”ס הציגה את רשימת המועמדים החדשים למועצת העיר צפת

יו”ר ש”ס בצפת מונה הרב רונן גנון שקיבל מנדט וגיבוי מוחלט מיו״ר ש״ס הרב אריה דרעי להנהיג את התנועה בצפת * והנציגים למועצת העיר במקום הראשון בנימין בן טובים, במקום השני נהוראי לחיאני את שאר המקומות יאיישו  אנשי עשייה צעירים ומבטיחים* בכוונת הנציגים להסתער בכוחות רעננים על המטרות העיקריות בתחום החינוך התרבות והרווחה * יו”ר ש”ס בצפת רונן גנון: “נהיה כתובת לכל תושב”

בעוד פחות מחודשיים יערכו הבחירות בצפת, והרשימה שהציבה ש”ס למועצת העיר מציגה רעננות והתחדשות עירונית.

על פי החלטת ראשי ש”ס הוחלט להציב בראש הרשימה את רונן גנון לצד הנציגים המובילים למועצת העיר, בנימין בן טובים ונהוראי לחיאני.

הרשימה שהציגה ש”ס משלבת בין אנשי עשייה כדוגמת בנימין בן טובים לצד הרב נהוראי לחאיני שהוכשר לרבנות בכולל מירון ושאר הנציגים שהם כוחות רעננים וחדשים שבאו לייצג את תושבי צפת בעשייה העירונית יומיומית תוך הבטחה לתושב למענה תמידי ומיידי בפעולות מול העירייה.

בכוונת סיעת ש”ס להסתער על המטרות הרבות המובילות שבהן בתחום החינוך, התרבות והרווחה. בתחום החינוך מתכוונים בש”ס לפעול להעברת כל מוסדות החינוך החרדיים מהפחונים למבני קבע מודרניים המתאימים לשנות האלפיים. כן בכוונת הסיעה לפעול להקמת בית ספר לחינוך מיוחד על מנת שהילדים לא יצטרכו לצאת מחוץ לצפת, קיום יום לימודים ארוך וארוחה חמה בבתי הספר וגני הילדים.

בתחום התרבות כהמשך לפועלם המסור של יו”ר תנועת ש”ס  ושל הגב’ חגית סויסה מנהלת תרבות חרדית בצפת מובילים מהפך של ממש בתחום  התרבות החרדית, במגוון מופעים, חוגים והרצאות המתאימים למגזר החרדי והדתי וכשהדגש הוא פתיחת מתנסי”ם במאור חיים ושכונת הדרום.

בתחום הרווחה מתכוונים נציגי ש”ס להיות הכתובת לכל תושב כשהם פועלים מלשכה לפניות ציבור שתפתח ותאפשר לכל תושב להציג את הבעיות בפני נציגי ש”ס על מנת שיפעלו לפתרונם.

מאז פורסמה רשימת המועמדים מתקבל משוב חיובי מצד תושבי צפת שמבינים כי כוחות הצעירים והרעננים שברשימה ימצבו את צפת כדוגמה לפעילות ציבורית נכונה.

יו”ר ש”ס בצפת רונן גנון: “הרשימה שמציגה ש”ס הינה מובילה ורעננה כשנציגי הציבור מחויבים להפוך את צפת לעיר שבה תהיה לכל תושב כתובת ולהחזיר עטרה ליושנה”.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חוץ מבן טובים צריך לבעוט את גנון ולחיאני מכל המדרגות.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב