מורשעי הולילנד התייצבו במעשיהו למיונים מקדימים(וידאו)

דריכות לקראת כניסתם של מורשעי ‘הולילנד’ לכלא: ב’ערוץ 2′ נחשף כי בעוד נחתם אמש הסדר הטיעון של אהוד אולמרט בפרשת “הולילנד”, התייצבו חבריו לספסל הנאשמים בכלא מעשיהו למיונים מקדימים לפני כניסתם. ששת המורשעים עברו בפני הממיינים, שבועיים לפני שייכנסו יחדיו לאותו האגף המיוחד.

דריכות לקראת כניסתם של מורשעי ‘הולילנד’ לכלא, ב’ערוץ 2′ נחשף הערב כי בעוד נחתם היום הסדר הטיעון של אהוד אולמרט בפרשת “הולילנד”, התייצבו חבריו לספסל הנאשמים בכלא מעשיהו למיונים מקדימים לפני כניסתם. ששת המורשעים עברו בפני הממיינים, שבועיים לפני שייכנסו יחדיו לאותו האגף המיוחד.

על פי דיווחו של גיא פלג – אלי שמחיוף, דני דנקנר, אורי שטרית, מאיר רבין, אורי לופליאנסקי ואביגדור קלנר ייכנסו לאגף בו 6 תאים בלבד, שני אסירים בכל תא, כלומר 18 אסירים בסך הכל. האסיר המורשע היחיד מפרשת הולילנד שביקש שלא להיות באותו אגף מיוחד הוא הלל צ’רני, שישלח למאסר בכלא חרמון.

(באדיבות רשת)

הבוקר, בית משפט השלום בירושלים אישר באופן חלקי את הסדר הטיעון שנחתם עם ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט בתיק שכונה “תיק השיבוש”.

במסגרת ההסדר, אולמרט הודה והורשע בשתי עבירות של שיבוש הליכי משפט. עם זאת, השופט אביטל חן הסתייג מבקשת הצדדים לגזור על אולמרט ענישה חופפת ומתח עליה ביקורת. ההכרעה בעניין גזר הדין תינתן בשבוע הבא – 10 בפברואר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בס”ד
    הרב לופליאנסקי לא ישב בכלא ב”ה.נא להוציאו מהרשימה

    אתי |
    הגב