מטפלת מטלטלת פעוטה ומטיחה את ראשה במזרן (וידאו)

מקרה מזעזע אירע לפני כחודש בגן אשקלון, המטפלת נראית כשהיא רוכנת מעל הפעוטה, מסובבת ומטלטלת אותה שוב ושוב – ואף מטיחה את ראשה במזרן על מנת שתירדם. { תיעוד מטלטל}

מקרה מזעזע אירע לפני כחודש באשקלון: זוג הורים מאשקלון נדהמו לגלות שמטפלת בפעוטון בו שוהה בתם הקטנה בת השנה וחצי, טלטלה והכתה אותה על מנת להשכיבה לישון.

המקרה עצמו אירע לפני כחודש, המטפלת נראית כשהיא רוכנת מעל הפעוטה, מסובבת ומטלטלת אותה שוב ושוב – ואף מטיחה את ראשה במזרן על מנת שתירדם.

וידיאו באדיבות רשת

בצילומי מצלמות האבטחה המותקנות בגן נראית סייעת נוספת שעובדת בגן, חולפת בסמוך ורואה את המתרחש – אך אינה מתייחסת לנעשה.

באותו הזמן  הפעוטה בוכה – והמטפלת ממשיכה לסובב אותה בחוזקה ולהטיח את ראשה במזרן.

“הזדעזענו כשראינו את התמונות”, מספרים הוריה של הפעוטה בשיחה עם חדשות 2 Online, “היא ישבה עליה, כיסתה לה את הפנים עם שמיכה ומשכה לה בשיער, טלטלה אותה והטיחה את ראשה במזרן שתירדם. ככה זה נמשך חצי שעה”.

“לפני המקרה ביקשנו מצוות הגן שינסו להרדים אותה כי שמנו לב שהיא לא ישנה בגן וחוזרת הביתה עייפה מאוד”, מספרת האם, “ביקשנו שיישבו לידה וילטפו אותה עד שתירדם, לא חשבנו שישתמשו באלימות”.

בעקבות המקרה ההורים מיהרו להגיש תלונה במשטרה נגד המטפלת וכעת היא חשודה בהתעללות בחסר ישע.

המטפלת נעצרה ונשלחה למעצר בית. בית המשפט הורה להרחיקה מהגן ואסר עליה ליצור קשר עם הורים לילדים בגן במשך כחודשיים.

 

 

מהמשטרה נמסר כי החקירה נגד המטפלת נמצאת בעיצומה, וכי היא צפויה להסתיים בקרוב – לאחר שצוות החקירה יצפה בחומרים נוספים ממצלמות האבטחה, על מנת לגלות האם אותה מטפלת נהגה באופן דומה גם בילדים אחרים.

צוות הפעוטון סירב להגיב למקרה ובשיחה עם חדשות 2 Online נאמר כי הם יתייחסו למקרה ולטענות ההורים רק לאחר שתסתיים חקירת המשטרה בנושא.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.