מטרידי החרדים והנערות בערד נעצרו (וידאו)

המשטרה עצרה שני חשודים תושבי ערד אשר נראו בסרטון שהופץ ברשת כשהם מטרידים נערות צעירות וחרדים ומפחידים ילדים קטנים, בתום חקירה הם שוחררו למעצר בית, צפויים מעצרים נוספים. {נגמרו החגיגות}

המשטרה עצרה שני חשודים תושבי ערד אשר נראו בסרטון שהופץ ברשת כשהם מטרידים נערות צעירות וחרדים ומפחידים ילדים קטנים, בתום חקירה הם שוחררו למעצר בית, צפויים מעצרים נוספים.

נזכיר כי ביום ראשון השבוע הועבר לידי המשטרה סרטון בו מספר צעירים תושבי ערד תיעדו את עצמם, כשהם מטרידים חרדים ונערות צעירות במספר מקומות בארץ ומפחידים ילדים קטנים כשהם חובשים מסכות על פניהם. המשטרה פתחה בחקירה תוך ביצוע פעולות במישור הגלוי והסמוי לאיתור המעורבים.

אתמול בערב, נעצרו נער כבן 17.5 ובחור כבן 18.5, תושבי ערד, בחשד שהם בין אלה שמופיעים בסרטון והועברו לחקירה במשטרה, כמו כן נתפסו המחשבים שעל פי החשד שמשו אותם.

לדברי המשטרה במהלך חקירתם בם קשרו עצמם למיוחס להם ובסיומה הם שוחררו למעצר בית בין חמישה ימים.

התיעוד שצילמו הנערים

צפו: בני נוער משועממים בערד, מציקים וצוחקים על דתיים חרדים. היום זה דתיים, מחר זה זקנים, נכים, ילדים עם מוגבלויות וכו'… האם זה השיעמום או חינוך?! החינוך: איך לא לקבל את השונה והחלש ממך ולצחוק עליו? ואל תספרו לנו שזה מאהבה ורצון להכיר את השונה – כי זה לא!

‎Posted by ‎חדשות השואגים לימין‎ on‎ שבת 10 דצמבר 2016

במשטרה נמשכות הפעולות לאיתור המעורבים הנוספים שמופיעים אף הם בסרטון, ובימים הקרובים הם צפויים להיעצר.

במשטרת ישראל מציינים כי המעצר התאפשר אודות לפעילות נחושה ומקצועית שתחילתה עם חשיפת הסרטון ברשת ופתיחה בחקירה שהניבה תוצאות כשהחשודים אותרו ונעצרו.

במשטרה מדגישים, “כי מיד כשחוקרי המשטרה נחשפו לסרטון, הם פתחו בחקירת המקרה זאת על אף העובדה שלא הוגשה תלונה ע״י אלה שהוטרדו בגין המקרה.
פעילות זו הינה תולדה של עשייה משטרתית נרחבת במרחבי ‘העולם הוירטואלי׳ והרשתות החברתיות, שתכליתה איתור עבריינים והעמדתם לדין”.

כזכור, בתיעוד שהתפרסם לפני מספר ימים בדף הפייסבוק ‘שואגים ל’ימין’, ניתן להבחין בבני נוער חילונים שהחליטו לעשות צחוק מחסידי גור, תוך שהם מושכים להם את הזקן, מחטטים בארונות ובעיקר לועגים להם.

אחד הנערים החילונים  תיעד את כל האירוע בוידיאו בלוג, לאחר שמשכו בזקן, הנערים החילונים הגיעו לחדר בישיבה, חיטטו בארונות והוציאו מיני מתיקה תוך כדי שהם מתבדחים באופן בוטה על חשבונם של החסידים.

החסיד עוד ניסה לשתף איתם פעולה ולומר “שכולנו אחים ויהודים”. אבל  הנערים החילונים המשיכו לצחוק ולזלזל , בתיעוד שהתפרסם נראה אחד הנערים כשהוא לוקח את השטריימל של החסיד, ואמר לחברו “אתה חושב שיהיה לי כינים על הראש אם אני אלבש את זה”.

יודגש, כי עשרות זקנים הגיעו במהלך ליל השבת לבית הכנסת בערד כשהם מלווים בראשות חברי המועצה של יש עתיד וחיללו את קדושת בית הכנסת והשבת בצורה מחפירה.

לדברי המתפללים, המפגינים נכנסו להיכל התפילה גלויי ראש עם מצלמות שוחחו בטלפונים ושיבשו את מהלך התפילה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.