מידר ואורון נדל"ן יבנו יחד ארבע מאות יחידות דיור בקריית מנחם שבירושלים

עוד פרויקט התחדשות עירונית יוצא לדרך בירושלים. שני מגדלים בני 25 קומות ושני בניינים בני 10 קומות יחליפו ארבעה בניינים ובהם 84 דירות ברחוב איסלנד בעיר

מכרז דיירים שנערך לפני חצי שנה בחר בחברות 'מידר' ו'אורון נדל"ן' כחברות שיקדמו יחד פרויקט התחדשות עירונית בשכונת קריית מנחם בירושלים.

במסגרת הפרויקט, צפויות החברות להרוס 84 יחידות דיור שממוקמות בארבעה בניינים ברחוב איסלנד בשכונה, ולבנות במקומן כ־400 יחידות חדשות, בשילוב שטחי מסחר ובנייה מרקמית. במסגרת הבנייה החדשה, יוקמו במתחם שני מגדלים בני כ־25 קומות כל אחד ושני מבנים נוספים בני כ־10 קומות כל אחד.

זאב גרינברג, סמנכ"ל מידר, מספר כי החלה החתמת הדיירים. "זו שכונה מאוד ישנה בבניינים מתפוררים אך במיקום אסטרטגי. אנחנו מתכננים לחדש את כל השכונה בתאום עם העייריה. הייתה מורכבות לא קטנה לחבר בין קבוצות הדיירים במתחם, אך לאחר מאמץ רב, הדבר עלה בידנו. אנחנו צופים להגיע לרוב הדרוש תוך מספר חודשים".

מידר היא חברת נדל"ן לייזום וקידום פרויקטים בעיקר בתחום ההתחדשות עירונית. היא פועלת בירושלים, בני ברק, קריית אתא, רחובות ועוד, אך גם מחזיקה כמה פרויקטים למסחר. אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות היא מהחברות המוכרות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. בימים אלה היא מקדמת את פרויקט HELLO תל אביב בדרך השלום בעיר ואת פרויקט גארדן טאווארס במתחם חשמונאים בבת ים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *