מיואשת: לאה גולדין עזבה בדמעות את הפגישה עם נתניהו

לאה גולדין עזבה בדמעות את הפגישה עם נתניהו: ״כל מטרת הפגישה הייתה להשתיק את המשפחות רגע לפני ציון יום השנה לצוק איתן״

לאה גולדין עזבה בדמעות את הפגישה עם נתניהו: ״כל מטרת הפגישה הייתה להשתיק את המשפחות רגע לפני ציון יום השנה לצוק איתן״

לאחר נתק ממושך של חודשים ארוכים נפגשה היום משפחת גולדין עם רה״מ נתניהו. בפגישה השתתפו גם משפחות שאול, מנגיסטו וא-סייד.

במהלך הפגישה, חצי שעה לאחר תחילתה, נשברה לאה גולדין ויצאה ממנה בדמעות לאחר שהבינה כי כל מטרת הפגישה היא לנסות להרגיע את המשפחות רגע לפני האירועים לציון 5 שנים למבצע צוק איתן. בתחילת הפגישה הציע ראש הממשלה למשפחות להטיס אותן בשבוע לארה״ב על מנת שיקחו חלק באירוע טקסי במטה האו״ם בניו-יורק למען העלאת המודעות להשבת הבנים. בטרם יצאה לאה גולדין מהפגישה התעמתה עם נתניהו ואמרה לו ״מעניין מדוע נזכרת בנו דווקא עכשיו, אחרי 5 שנים בהן לא עשית דבר. אנחנו לא צריכים נסיעה לניו יורק ומה שהצעת, כבר עשינו בעצמנו לפני שנתיים ובהצלחה מרובה״.

ממשפחת גולדין נמסר לאחר הפגישה: ״כינוס הפגישה היום והצעותיו של נתניהו לפעול בזירה הבינלאומית נועדו בראש ובראשונה על מנת להשתיק את אכזבת המשפחות, רגע לפני שמציינים 5 שנים למלחמת צוק איתן. התחושה שלנו במהלך הפגישה הייתה שרה״מ עושה כל שביכולתו על מנת לצלוח בשלום את השבועיים הקרובים, במהלכן תתקיים העצרת הממלכתית ונציין 5 שנים לחטיפתו של בננו הדר. גם אחרי הפגישה הזו לא ברור לנו מדוע נתניהו אינו מתנה את השבת הבנים בכל המהלכים לשיקום ושדרוג עזה המתקיימים מידי יום והאם בכוונתו לעמוד בהבטחתו כי השבת הבנים תהיה חלק מההסדרה בעזה״.

במהלך השנים האחרונות, ואף בחודשים האחרונים, נעשו על ידי משפחת גולדין מספר פעולות חשובות בזירה הבינלאומית שהובילו לכך שמועצת הביטחון של האו״ם, הפרלמנט האירופי והפרלמנט הקנדי קיבלו החלטות המהוות מנוף בינלאומי לפעילות של ממשלת ישראל ושל נתניהו באופן אישי להשבת הדר, אורון, אברה והישאם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.