מי ידאג לעצמאים שהגיעו לפת לחם?

קרן מיוחדת שתוקדש לחלוקת חבילות מזון

בעקבות משבר הקורונה והמשבר הכלכלי החמור שמשפיע על עובדים רבים במשק ועצמאים בפרט, החליט יו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד להירתם למען העצמאים והנחה להקים קרן מיוחדת שתוקדש לחלוקת חבילות מזון לעצמאים ומשפחותיהם שנקלעו למצוקה כלכלית.

באמצעות הכספים שיופקדו לקרן, תחלק ההסתדרות בתקופה הקרובה אלפי חבילות מזון לעצמאים, שכל אחת מהן תכלול מוצרים בשווי 350 שקל.

עצמאים שמרגישים שנקלעו למצוקה וירצו לקבל סיוע ואת סל המזון יוכלו לפנות כבר עכשיו למוקד המידע והשירות של ההסתדרות בטלפון – 2383*. לאחר תהליך שיכלול מתן פרטים מזהים ומספר עוסק מורשה, תדאג ההסתדרות לשלוח את החבילה עד לפתח ביתם של הפונים, ללא כל עלות מצדם.

יוזמה זו מצטרפת לשורה של פעילויות שקידם יו”ר ההסתדרות בחודשים האחרונים למען העצמאים, במסגרתן נפגש עם קבוצות שונות שמייצגות את העצמאים ואף הצהיר כי הוא פועל להקמת “הסתדרות העצמאים” שתאחד את פועלם ותפעל תחת ההסתדרות הכללית למען קידום האינטרסים שלהם ורווחתם. נזכיר גם כי בשיחות שערך עם האוצר דרש בר-דוד לעגן רשת ביטחון לעצמאים בתקופה של מלחמה או מגיפה עד לגובה של 10,500 שקל בחודש, בדומה לסכומים שיכולים לקבל שכירים מהביטוח הלאומי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.